איך לקדם אתר בגוגל?

[av_breadcrumbs]

קידום אתרים אורגני בגוגל הוא תהליך שמורכב מכמה וכמה שלבים שצריכים להתבצע בסדר מסויים בכדי להביא את האתר למקומות הראשונים. בעמוד זה אציג לכם מדריך מפורט איך לקדם אתר בגוגל, כאשר כל שלב ושלב שאציג מקבל הרחבה משמעותית בפוסטים המצורפים. למעשה המאמר כאן נועד לסדר את השלבים ולייצר את הקישור בינהם שהוא זה שמרכיב את התהליך בכללותו.

איך גוגל עובדגוגל משתמש בבוטים ובאלגוריתם משוכלל בכדי להתמודד עם האחריות שיש לו.
,

איך גוגל עובד ואיך הוא מדרג אתרים?

התחנה הראשונה של כל מי שמתעניין בקידום אתר היא להבין איך גוגל עובד, איך הוא מדרג אתרים ואיך זה משפיע על התנועה בפועל. כנסו למאמר כדי לדעת עוד!
כתיבת בלוג
, ,

כתיבת בלוג – המדריך המלא למתחילים

כתיבת בלוג היא הדרך הטובה ביותר, בכדי להפוך אתכם לאוטוריטה בתחום שלכם. אז איך מתחילים לכתוב אותו? הכל במדריך הזה!
פרסום אתר

6 דרכים לפרסום אתר ברחבי הרשת בחינם

6 דרכים לפרסום האתר ברחבי הרשת שאתם חייבים להכיר! כך תביאו גולשים לאתר עוד לפני שתהליכי קידום אחרים יתחילו להראות תוצאות.
איפה ניתן למצוא מקדמי אתרים פרילנסרים

איפה ניתן למצוא מקדמי אתרים פרילנסרים

אחרי שמצאתם פרילנסר טוב לקידום אתרים, אלו הבדיקות הנוספות שתוכלו לבצע תוך כדי תהליך הקידום כדי לוודא שהבחירה שלכם היא אכן נכונה.
דוחות קידום אתר

איך נבחן פרילנסר טוב לקידום אתרים

אחרי שמצאתם פרילנסר טוב לקידום אתרים, אלו הבדיקות הנוספות שתוכלו לבצע תוך כדי תהליך הקידום כדי לוודא שהבחירה שלכם היא אכן נכונה.
למצוא מקדם אתרים פרילנסר

איך נמצא פרילנסר טוב לקידום אתרים

הרבה פעמים, למצוא פרילנסר טוב לקידום אתר יכול להיות אתגר לא קטן, אז הנה הדרך למצוא מקדם אתרים פרילנסר שיעשה את העבודה כמו שצריך!
קידום אתרים בחינם (2)

4 שיטות לקידום אתר בגוגל בחינם!

לא כל האתרים זקוקים לקידום שהוא 100% מוחלט על ידי איש מקצוע. אז הנה לכם ארבע דרכים +טיפ זהב לבצע קידום לאתרים בגוגל בחינם.
תוכן לאתר בשלושה צעדים פשוטיםתוכן זה חשוב, אבל תוכן איכותי חשוב עוד יותר
,

איך לכתוב תוכן איכותי לאתר ב3 צעדים פשוטים

לכתוב תוכן זה כבר לא מספיק, חובה גם שהוא יהיה איכותי! הנה המדריך שיעזור לכם לייצר תוכן באיכות גבוהה ב3 צעדים פשוטים!
קישורים לקידום אתריםקישורים לקידום אתרים, נחשב לאחד החלקים שהכי מזרזים את הקידום

קישורים לקידום אתרים

מהם קישורים לקידום אתרים, למה הם כל כך חשובים ואיך משיגים כאלו. הכל במאמר הבא שיכול להוות את הצעד הסופי והמנצח בקידום האתר שלכם!
כלים לקידום אתר

כלים לקידום אתרים

אלו חמשת הכלים היחידים שתזדקקו להם בכדי לקבל את כל מידע שאפשר לתרגם לפעולות בזריזות בכדי לקדם את האתר בקלות וביעילות!
אופטימיזציה למנועי חיפושאופטימיזציה למנועי חיפוש - החלק הבסיסי בכל תהליך קידום אתרים

אופטימיזציה למנועי חיפוש

מה זה אופטימיזציה למנועי חיפוש, למה זה כל כך חשוב ואיך בדיוק עושים את זה כמו שצריך? רוצים לדעת? מעולה! המאמר הזה בשבילכם.
מחקר מילות מפתח בגוגל

מחקר מילות מפתח בגוגל

זוהי התחנה הראשונה בקידום אתר. מה זה מחקר מילות מפתח, כיצד מבצעים אותו, ומה כדאי לבדוק בו. כל התשובות במאמר הזה
איך גוגל עובדגוגל משתמש בבוטים ובאלגוריתם משוכלל בכדי להתמודד עם האחריות שיש לו.
,

איך גוגל עובד ואיך הוא מדרג אתרים?

התחנה הראשונה של כל מי שמתעניין בקידום אתר היא להבין איך גוגל עובד, איך הוא מדרג אתרים ואיך זה משפיע על התנועה בפועל. כנסו למאמר כדי לדעת עוד!
כתיבת בלוג
, ,

כתיבת בלוג – המדריך המלא למתחילים

כתיבת בלוג היא הדרך הטובה ביותר, בכדי להפוך אתכם לאוטוריטה בתחום שלכם. אז איך מתחילים לכתוב אותו? הכל במדריך הזה!

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

איך לקדם אתר בגוגל? – המדריך המפורט

[thumbnail]

אז, מוכנים לקדם את האתר שלכם? יאללה, בואו נתחיל!

שלב ראשון בקידום האתר – מחקר מילות מפתח

מחקר מילות המפתח נועד לומר לגוגל לאיזה נושא האתר רלוונטי ועל אילו נושאים וביטויים כדאי שידורג.

כשמבינים איך גוגל עובד מבינים שקידום אתר לא נעשה לפי מילות מפתח בהכרח אלא לפי נושאים או נישות, כאשר בכל נישה ישנם כמה וכמה מילות חיפוש שקשורות בה. לדוגמא אם ניקח אתר של יועצת שינה לתינוקות הנושא הגדול הוא ייעוץ שינה ובתוכו ישנם הרבה מאוד ביטויים רלוונטים כמו יעוץ שינה לתינוקות, יועצת שינה לתינוקות, יועצת שינה, איך להרדים תינוק בקלות ועוד. לכן ביצוע מחקר מילות מפתח מתחיל מסקירה של כל הנושאים או הנישות שהאתר עוסק בהם בכדי לאתר עבור כל נושא ונושא את מילות החיפוש שמשוייכות לנושא.

מחקר מילות מפתח בגוגל

דוגמא נוספת, אם מדובר על צימר בצפון הארץ שמעוניין לקדם את האתר שלו, ניתן להסיק דיי בקלות שהלקוחות הפוטנציאלים של העסק יחפשו "צימר בצפון" ולכן כדאי מאוד לכוון את הקידום לביטוי זה ולביטויים דומים לו. למרות שזוהי דוגמא דיי מובנת מאליה, תמיד יכולה לעלות השאלה האם כדאי לקדם את הצימר גם תחת הביטוי "צימר בטבריה", או אם הצימר כולל גם ז'קוזי בתוכו, האם כדי גם לקדם את העסק על הביטוי "צימר עם ז'קוזי" או "צימר עם ג'קוזי בצפון הארץ". מחקר מילות המפתח, כאשר הוא נעשה בצורה נכונה, יכול לתת לנו בכל נושא או נישה את כל הביטויים שעליהם כדי לקדם את העסק.

הפרמטרים במחקר שיקבעו על אילו ביטויים באופן מדוייק כדאי לקדם את האתר יהיו נפח החיפושים של המילה ורמת התחורתיות שלה. חשוב שמילות החיפוש שימצאו יהיו בעלי נפח חיפושים גבוהה שזה למעשה אומר שישנם אנשים שמחפשים את הביטוי הזה ודרכו יוכלו להגיע לאתר. למשל יהיה הרבה יותר נכון לקדם את האתר על ביטוי שיש עליו 1000 חיפושים בחודש מצד גולשים לעומת ביטוי שיש עליו רק 10 חיפושים חודשיים. בנוסף לכך חשוב מאוד שגם התחרות על אותה מילת חיפוש לא תהיה גבוהה במיוחד כך שיהיה קל להתברג בה במקום גבוהה. ביטוי חיפוש שבדף הראשון שלו מדורגים אתרים חזקים מאוד, עשירים בתוכן ובקישורים ובעלי תשתית אתר חזקה יהיו כאלו שעסק קטן שרק מקים את האתר הראשון שלו יעדיף להימנע מהם מאחר וניתן לדעת בקלות שלא ישתלם להתחרות בהם. מחקר תחרות הוא עניין קריטי מאוד בייחוד כאשר מדובר על קידום של עסקים קטנים, ולכן אסור לוותר על הנתון הזה באף מחקר מילים.

שלב שני – אופטימיזציה למנועי חיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש הוא השלב בו אנו מתאימים את האתר לגוגל כך שתהיה לו את התשתית לקבלת הדירוגים שאנו רוצים. בתהליך האופטימיזציה צריך לשים דגש על שני פרמטרים עיקריים שהם איכות ורלוונטיות מאחר וגוגל מדרג אתרים לפיהם.

הפרמטר הראשון מתייחס לאיכות ומכוון לכך שבניית האתר תיעשה בצורה נכונה מבחינת הקוד כך שיהיה לבוטים של גוגל קל לקרוא ולהבין אותו. בכדי להענות על הפרמטר הזה צריך שהאתר יטען במהירות, יציג את התוכן בצורה חלקה ועוד. בנייה איכותית מבחינת גוגל יכולה להיעשות גם על ידי מקדם אתרים פרילנסר ולוא דווקא רק על ידי מתכנת או חברה לבניית אתרים. זאת מאחר ומקדמי אתרים יודעים כיצד להשתמש במערכות ניהול תוכן טובות וגם כיצד גוגל רואה את האתר, וכך יכולו לספק פתרונות שעולים על אלו של בעלי מקצוע אחרים. כאשר בניית האתר מתבצעת באופן נכון לגוגל יהיה קל להבין את תוכן האתר, וכך נוכל להיות בטוחים שהמאמצי הקידום לא מתפספסים בעקבות עניינים טכניים.
הפרמטר השני של אופטימיזציה למנועי החיפוש מתייחס לרלוונטיות. בשלב זה אנו לוקחים את כל מילות החיפוש שאספנו בשלב הראשון ומשבצים מילת חיפוש ספציפית בטקסט של כל עמוד באתר. בנוסף לכך ניתן גם לפתוח עמודים חדשים עבור מילות חיפוש שעדיין לא נכתב עליהם כל תוכן בכדי לתפוס דירוג גם בביטויים אלו. לאחר שבחרנו מילת חיפוש לכל עמוד נתאים את הטקסט וכל התגיות של אותו העמוד למילת החיפוש שנבחרה כך שגוגל יוכל לדעת לאיזה ביטוי חיפוש העמוד מכוון. בין התגיות השונות שנתאים יהיו כותרת מטא ותיאור מטא, תגיות כותרת בתוך הטקסט, תגיות אלט בתמונות ועוד.
לאחר שהתאמנו את האתר הקיים לגוגל לפי מילות החיפוש שמצאנו נוכל להתפנות להעשרת האתר בתכנים.

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

שלב שלישי – תוכן

כתיבת בלוג

כתיבת תוכן לאתר הוא השלב בו אנו מפרסמים עוד עמודים חדשים, עוד מאמרים ופוסטים עם מידע חדש עבור לקוחות פוטנציאלים וגולשים, ולמעשה הופכים את האתר שלנו למעודכן ועשיר בערך עבורם. מעבר לכך תוכן טוב באתר גם מסמן את בעל האתר כסמכות מובילה ,כמקצוען, וככזה שבעת הצורך הגולשים יפנו אילו לקבלת שירות. גוגל נוטה לתת דירוגים גבוהים לאתרים שיש בהם תוכן טוב, שזוכים לאמון של הגולשים שחוזרים פעם אחר פעם בכדי לקרוא ושמראים עדכונים שוטפים באופן תדיר.

פרסום של עמודים חדשים לרוב קורה כאשר ישנם שירותים חדשים שהעסק מציע, התרחבות לענפים חדשים או עדכונים שנוגעים לליבת העיסוק עצמו. מאמרים ופוסטים לעומת זאת נוגעים יותר לעדכונים והעשרה על תחומים שבהם העסק כבר פועל באופן שוטף. את העלאת המאמרים והפוסטים עושים במסגרת כתיבת בלוג שזהו המקום המיועד באתר לעדכונים ותכנים מסוג זה. למרות שלעיתים נראה לבעלי עסקים שאין להם יותר מידי על מה לכתוב, ולרוב מעדיפים לא לכתוב את התכנים בעצמם, תוך כדי תהליך הכתיבה לרוב מגלים שלא רק שיש מה לכתוב בכל תחום עיסוק אלא גם יש מה להעמיק ולהעשיר על ידי תוכן איכותי, רלוונטי ושנותן המון ערך למי שקורא אותו.

שלב רביעי – קישורים

קישורים לקידום אתרים

קישורים לקידום האתר מתייחס לקישורים חיצוניים, כלומר קישור מאתר אחד שאין לנו בעלות עליו, לאתר שלנו. זהו החלק המשלים השני בהעשרת האתר (בנוסף לתוכן), מאחר והקישורים מסמנים לגוגל שהאתר זוכה לאמון של אתרים אחרים ולא רק של הגולשים.

ברגע שאתר אחר מקשר אל האתר שלנו הוא למעשה מפנה גולשים שמבקרים בו אלינו, גוגל מבין זאת ולכן מעניק לאתר המקושר חלק מהקרדיט של האתר המקשר. אם מקבלים הרבה קישורים מהרבה אתרים הדבר דומה להרבה המלצות שניתנות לבעל עסק מהקהל הרחב או מעסקים אחרים בתחום, וכולנו יודעים שברגע שאנו נתקלים בעסק שקיבל המלצות אנו נוטים יותר לסמוך עליו ולעשות עימו עסקים. כך גם גוגל רואה את הדברים וברגע שאתר מסויים מקבל הרבה קישורים כך גוגל יעניק לו יותר קרדיט וידרג אותו יותר גבוהה בתוצאות החיפוש.
בניית קישורים לאתרים היא תורה שלמה בפני עצמה מאחר וישנם הרבה מאוד פרמטרים שקובעים את איכות הקישור. לא מספיק רק לקשר לאתר שלנו מאתר אחר, אלא חשוב שהקישור יופיע במסגרת של מתן ערך מוסף לגולשים שמגיעים אילו. המטרה של גוגל היא בראש ובראשונה לענות על הצורך של הגולשים, ולכן חשוב לו לוודא שברגע שאתר נותן קישור לאתר אחר, זה נעשה במסגרת מאמר בעל נושא שקשור בשני האתרים, המלצה ישירה, פרסום שיתוף פעולה או כל קונטקסט אחר שמעיד על רלוונטיות בקישור שניתן. במידה והקישור אכן נתפס כרלוונטי בעיני גוגל, האתר המקושר בהחלט יקבל את הקרדיט המגיע לו על כך.
ישנם אתרים שגוגל סומך עליהם במיוחד, כמו לדוגמא אתרים של חברות גדולות, אתרים ממשלתיים, אתרים של גופים אקדמאיים ועוד. אלו אתרים שגוגל כבר יודע להעריך שהם אמינים מאוד ומטרתם לספק שירות ברמה גבוהה לגולשים שלהם. אם לדוגמא אתר כזה נותן קישור אל האתר שלנו, אנו נקבל על כך הרבה קרדיט מאשר אם נקבל קישור מאתר של עסק קטן. מעבר לכך אם הקישור יופיע במקום מרכזי ובולט כמו לדוגמא בראש מאמר, או בדף מרכזי שאילו מגיעים הרבה גולשים באתר, גם אז הקרדיט יהיה יותר גבוהה. במידה והגולשים גם ילחצו עליו אז גם ניתן האות לגוגל שהגולשים מביעים אמון בשיתוף הפעולה המתקיים בין האתרים. ככל שיותר פרמטרים שמסמנים על איכות, אמינות וערך לגולשים נענים, כך הקישור נותן יותר ערך לאתר המקושר.
למרות האיכות הקישור היא עניין חשוב אין זה אומר שצריך להתמקד רק בקישורים איכותיים. יהיה נכון וחכם לבעלי עסקים קטנים בתחילת דרכם שהיו רוצים לקדם את האתר שלהם בחינם גם להסתמך על קישורים פחות איכותיים, כמו למשל קישורים מרשתות חברתיות, קישורים מאתרים של כרטיסי ביקור דיגיטליים ועוד. ישנם לא מעט דרכים בהם ניתן לפרסם אתר בתחילת דרכו בכדי להתחיל להצעיד את האתר קדימה, גם אם בקטן, ולאחר הבנה יותר מעמיקה של הפרקטיקה להתחיל ליצור קשר עם אתרים יותר גדולים בכדי לבצע איתם שיתופי פעולה. הפרסום לרוב יעשה בצורת כתיבת מאמרי אורח בבלוגים בכדי להתחיל להעביר קישורים הכוללים הקשר רלוונטי.

שלב חמישי – ניטור ובקרה

כלים לקידום אתר

ניטור ובקרה עוזרים לנו כבעלי אתרים לדעת שאנו אכן מתקדמים בקצב ובכיוון הנכון. אם אנו עונים נכון על הדרישות של גוגל לקידום אתר, כלומר אנו מייצרים אתר תוכן וקישורים איכותיים, ואנו מכוונים אותו למילות החיפוש והנישות הנכונות, האתר אכן אמור להתקדם. ישנם 3 פרמטרים שאותם נוכל לבדוק בכדי לדעת שאנו אכן עושים את הדברים נכון ולגבי כל אחד מהם ישנו כלי לקידום אתר שיוכל לעזור לנו למדוד אותו.
הפרמטר הראשון שאנו נרצה לבדוק הוא מיקומי האתר. זהו השלב הראשוני בהבנה האם אנו אכן עושים את העבודה בצורה הנכונה. נעקוב אחרי מילות החיפוש שהוצאנו ממחקר המילים ושהצמדנו לעמודים שרצינו לקדם ונבדוק האם אותם עמודים אכן התקדמו על ביטויים אלו. בנוסף לכך נוכל גם לבדוק את הרכיבים של תוצאת החיפוש שמציגה את האתר שלנו ולוודא שהיא אכן עונה על מה הטמענו באתר. את הפרמטר הזה ניתן לבדוק על ידי חיפוש ידני בגוגל או על ידי כלים למעקב מיקומים.
הפרמטר השני הוא חויית המשתמש באתר. אין זה מספיק שגולשים רואים את האתר בגלל שהוא קיבל דירוגים בגוגל, חשוב גם לדעת שהם אכן לוחצים על התוצאה המופיעה בגוגל כדי להגיע אילו, חשוב לדעת שהם גולשים בכמה וכמה דפים באתר, שהם נשארים בעמודים וקוראים את התוכן, שהם באים באינטראקציה עם האתר ושהם לא נוטשים אותו.
הפרמטר השלישי הוא אחוז ההמרות באתר. המרה היא למעשה הפעולה שהופכת את הגולש ללקוח, וזוהי התחנה הסופית והמטרה הראשית של כל בעל עסק – אתר שמביא לקוחות שקונים את השירותים או המוצרים. אם האתר מדורג במקומות גבוהים ונותן חויית משתמש טובה למי שנכנס אילו, כל מה שנשאר הוא רק לשים באופן בולט ונגיש את כל אפשרויות הרכישה ויצירת הקשר עבור הגולשים וכך נוכל להתחיל לראות יותר מהם הופכים ללקוחות.

את הפרמטר השני והשלישי ניתן למדוד דרך כלי שנקרא גוגל אנליטיקס שנותן לנו מידע על כל מה שמתרחש בתוך האתר שבנינו מבחינת הגולשים שמגיעים אילו.

המטרה בכלי הניטור והבקרה היא לא רק לשכב על זרי הדפנה ולהיות מסופקים מההצלחה, אלא כל הזמן להיות עם אצבע על הדופק כדי לאתר ביטויים שכדאי לתת עליהם עוד עבודה כמו לדוגמא בכתיבת תכנים נוספים או קבלת קישורים, לבדוק אילו עמודים מראים ביצועים לא טובים מבחינת הגולשים ולחשוב איך ניתן לשפר את החוייה בהם, ולראות מהם המקומות הספציפיים שדרכם הגולשים בוחרים ליצור קשר ולהתמקד בהם. אני לדוגמא למדתי שהרבה מהלקוחות כיום מעדיפים ליצור קשר ראשוני דווקא דרך הוואצאפ ופחות דרך טופס צור הקשר ועל כן הוספתי אפשרות ליצירת קשר זו במקומות בולטים באתר כך שיהיה לגולשים נוח להגיע אליי במידה וירצו.

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

הגעתם עד לפה?! קודם כל שאפו! זה מראה שאתם רציניים ובאמת רוצים לראות תוצאות, אבל חמשת השלבים שציינתי הם שלבים שכל מקדם מכיר וכל בעל עסק שהתעניין בקידום אתר שמע עליהם. מאחר והמטרה היא לא רק לקדם את האתר אלא לקדם אותו כך שיהיה מעל המתחרים הנה הדגשים שיתנו לכם את האקסטרא מייל בקידום מעבר למה שכל בעל עסק אחר יודע.

הגעתם עד לפה?! קודם כל שאפו! זה מראה שאתם רציניים ובאמת רוצים לראות תוצאות, אבל חמשת השלבים שציינתי הם שלבים שכל מקדם מכיר וכל בעל עסק שהתעניין בקידום אתר שמע עליהם. מאחר והמטרה היא לא רק לקדם את האתר אלא לקדם אותו כך שיהיה מעל המתחרים הנה הדגשים שיתנו לכם את האקסטרא מייל בקידום מעבר למה שכל בעל עסק אחר יודע..

בקידום אתר בגוגל – השלם גדול יותר מסך חלקיו

חשוב להבין שקידום אתר הוא תהליך שבו השלם גדול מסכום חלקיו. זאת אומרת שכל פעולה שעושים לקידום האתר מקבלת חיזוק משאר הפעולות שנעשות יחד איתה. כדוגמא, אם מחקר המילים לא יתבצע באופן מספק מאמצי הקידום יכולים להיות מושקעים במקומות הלא נכונים, כך שלא משנה כמה טובה העבודה שתעשה, לא ניתן יהיה לראות את הפירות שלה. דוגמא נוספת הוא הצורך בתוכן טוב. גם אם נעשה מחקר מילות מפתח וגם אם האתר מותאם לגוגל, לא ניתן יהיה להתברג במקומות גבוהים לאורך זמן אם לא נמשיך להשקיע ולעדכן את האתר באופן תדיר. מקדמי אתרים מנוסים שאחראים על אתרים גדולים כבר יודעים זאת ולכן דואגים לעדכן את אתרי הלקוחות שלהם בתוכן חדש אחת לכמה זמן – ובתחומים תחרותיים גם אחת לכמה ימים או אחת ליום. בכל מצב שבו אתרים שמתחרים בכם מתעדכנים בעוד שהאתר שלכם לא עושה זאת לא ניתן להיות מדורגים מעליהם. על כן כדאי להתייחס לקידום אתר כתהליך הוליסטי שבו לא מוותרים על אף שלב בתהליך ולתעדף חבילות קידום אתרים שכוללות כמה שיותר השקעה גם אם המחיר מעט גבוהה יותר.

קידום אתר זו עבודה

חשוב לזכור שקידום אתר זו עבודה בפני עצמה וככזה הוא דורש הרבה למידה תוך כדי התהליך בכדי לרכוש מיומנות ולהשתפר. גם אם אין לכם את כל הכלים או המיומנויות הדרושות כרגע אל תוותרו, זכרו שמאחר וקידום אתר הוא תהליך ארוך ומדורג, ישנו זמן ללמוד לשפר ולתקן בכל שלב. תוכלו תמיד להתחיל בקטן, לבצע מחקר בסיסי והתאמה ראשונית של האתר לגוגל בתור התחלה ותוך כדי כך גם יעלו תובנות שיעזרו לכם למקד ולדייק את העבודה שאתם עושים. תוכלו גם להתחיל בכתיבת מאמרים קצרים ושטחיים יחסית רק בכדי להתרגל לכתוב אחת לכמה זמן. עם הזמן תתחילו לראות באופן טבעי שאתם מתחילים לכתוב בצורה יותר מפורטת וארוכה, אתם גם תתחילו להעשיר יותר חומרים קודמים שכתבתם, לערוך ולשנות לפי דברים חדשים שתגלו תוך כדי התהליך ובכך לשפר יותר את הקידום באופן כללי. אל תפחדו להתחיל בקטן, כל עוד אתם מתחילים ומתמידים.

כבר שמעתי על לא מעט בעלי עסקים שמעוניינים לקדם את האתר שלהם, אבל יודעים שלא יהיה להם את התקציב הנדרש שלשלם לספקים או לאנשים מקצוע אחרים בכדי שאלו יוכלו לתת להם את אקסטרא-מייל. לכל אחד מאלו הסברתי שלעיתים גם קידום אתרים בסיסי יכול לתת תוצאות יפות. גם אם הם לא יגיעו למקום הראשון, המטרה היא בסופו של דבר להביא כמה שיותר לקוחות לעסק ולוא דווקא להיות במקום ראשון. לכן גם אם תסתפקו בקידום שרק אתם כבעלי עסקים עושים ללא שום עזרה מבחוץ עדיין תוכלו לראות תוצאות מאוד יפות!
ואם בכל זאת תרצו הכוונה תמיד תוכלו לשלם עבור שיעור פרטי עם מורה לקידום אתרים במקום שבו אתם זקוקים לחיזוק במקום לשכור את שירותיו של איש מקצוע. כך אמנם תוציאו מעט כסף אך התמורה בהחלט תהיה משתלמת עם תוכלו להשלים את התמונה עם זמן העבודה שאתם תשקיעו ליישום הידע שצברתם.

קידום אתרים דורש זמן

הקציבו לכם זמן קבוע שבו תתפנו לעסוק רק באתר שלכם. הכינו לכם תוכנית שתכלול נושאים עליהם אתם יכולים לכתוב, נישות עליהם אתם רוצים לבצע את מחקרי המילים שלכם. עמודים שתרצו להתחיל להתאים לגוגל, כאשר אחת לכמה זמן אתם מקדישים כמה שעות כדי לקדם את אחד מהנושאים שקבעתם לעצמכם. אחת לכמה זמן מומלץ לערוך פגישת ייעוץ עם מקדם בכדי לבדוק את ההתקדמות ודרכים נוספות לשפר את הקיים. במידה ואתם פונים למקדם אתרים בכדי שיעזור לכם בתהליך באופן מלא כדאי מאוד לעבוד עם הצעת מחיר מסודרת לקידום האתר שתפרט את כל התהליך ואת מסגרת הזמן להתקשרת בינכם

בוא נדבר !

אם יש לך שאלות או תגובות, או שאתה מעוניין לדעת יותר על השירותים שאני מציע אתה מוזמן לכתוב למייל הפרטי שלי או להשאיר פרטים דף צור קשר. אשמח לעזור בכל דרך שאוכל.