דף נחיתה לדוגמא

בפוסט זה תוכלו להתרשם מכל דפי הנחיתה שבניתי ללקוחות שלי, תוכלו לבחון אותם כדפי נחיתה לדוגמא בכדי להבין מה כדאי שיהיה בדף הנחיתה שתרצו עבור עסק או השירות שאתם מציעים. בנוסף כך, הכנתי עבורכם מדריך מפורט על איך נראה דף נחיתה טוב לדוגמא כך שתוכלו לבחון בצורה נכונה גם דפי נחיתה אחרים שאתם רואים ולהבין לעומק את המרכיבים שאותם תרצו לכלול גם דף הנחיתה שלכם.

דף נחיתה - יועץ נדלן - שער

דף נחיתה – יועץ נדל"ן

דף נחיתה המגיע כתוספת לאתר תדמית של יועץ הנדל"ן אורן נפתלי. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס ובונה העמודים אלמנטור.
בניית חנות אינטרנטית - טבעת יהלוםבניית חנות אינטרנטית - טבעת יהלום
,

בנייה דף נחיתה – "טבעת יהלום"

דף נחיתה המגיע כתוספת לחנות אינטרנטית של חברת טבעת יהלום. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס ובונה העמודים אלמנטור בתוספת תבנית ייעודית
דף נחיתה - יועץ נדלן - שער

דף נחיתה – יועץ נדל"ן

דף נחיתה המגיע כתוספת לאתר תדמית של יועץ הנדל"ן אורן נפתלי. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס ובונה העמודים אלמנטור.
בניית חנות אינטרנטית - טבעת יהלוםבניית חנות אינטרנטית - טבעת יהלום
,

בנייה דף נחיתה – "טבעת יהלום"

דף נחיתה המגיע כתוספת לחנות אינטרנטית של חברת טבעת יהלום. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס ובונה העמודים אלמנטור בתוספת תבנית ייעודית

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

על מה כדאי להסתכל כאשר בוחנים דף נחיתה לדוגמא

לבעלי עסקים שמעוניינים לבנות דף נחיתה לשירות או למוצר שהם מציעים כדאי לדעת איך נראים דפי נחיתה טובים לדוגמא ולפי אילו פרמטרים ניתן לקבוע מהו דף נחיתה טוב ומה לא. דבר זה נכון גם במצב שבו הם בוחרים לשכור את שירותיו של בונה אתרים שיבצע עבורם את העבודה. הסיבה לכך היא שדף נחיתה, למרות היותו אתר זול יחסית, הוא הוצאת שיווק מאוד גדולה שכן הוא מתלווה לרוב לקמפיין ממומן שעלותו יכולה להיות גבוהה מאוד. במצב בו דף הנחיתה נבנה בצורה לא נכונה, גם אם הקמפיין יביא הרבה תנועה של גולשים ומתעניינים, התנועה הזו לא תתורגם בסופו של דבר ללקוחות בפועל שכן אלו ינטשו את דף הנחיתה במידה וזה לא מילא את תפקידו כמו שצריך.

כאשר מעוניינים לבחון דפי נחיתה לדוגמא יש צורך להבין את האלמנטים השונים שהופכים דף נחיתה לכזה שעושה את העבודה כמו שצריך. דפי נחיתה יכולים להראות מאוד מרשימים לעין לא מקצועית גם אם הם לא באמת עושים את העבודה, זאת מאחר ולרוב נוטים יותר להסתכל על העיצוב. אם אנו אוהבים את איך שהדף נקלט בעין אנו נחשוב שהוא גם דף נחיתה טוב ושכזה אנו רוצים לעסק שלנו. אבל גם בכאן, בדיוק כמו באתרי תדמית, מדובר באשליה. לדף נחיתה טוב ישנם כמה אלמנטים חשובים מאוד שעליו לכלול (וגם כאלו שקריטי שלא יכלול) בכדי שיחשב לדף נחיתה טוב וככזה שבסופו של דבר ימשוך גולשים וישדר להם שכדאי להם להפוך ללקוחות. אז הנה לכם המדריך על איך בנוי דף נחיתה טוב לדוגמא.

המטרה של דף נחיתה לדוגמא

בעמוד שמדבר על בניית דפי נחיתה באתר אני מסביר שדף נחיתה הוא דף שמטרתו העיקרית היא להמיר גולשים ולהפוך אתם ללקוחות במהירות. בניגוד למיניסייט או לאתר תדמית לדוגמא, אין כל צורך בפירוט נרחב מידי או כתיבה על אודות העסק. ההתמקדות היא רק על המוצר או השירות הספציפי שהעסק מעוניין לקדם בכדי לא לבזבז זמן או להסיט את הפוקוס של הגולש למקום אחר. בכדי להצליח בכך על דף נחיתה להכיל כמה אלמנטים

  1. כותרת בולטת ושיווקית
  2. תמונה/כמה תמונות גדולות
  3. טקסט קצר הממקד את הגולש לקראת פעולה (יכול להכיל גם אייקונים או בולטים)
  4. קריאה לפעולה

בנוסף לחשיבות של האלמנטים שעל דף נחיתה להחיל ישנה חשיבות לא פחות גדולה לאלמנטים שהוא אינו צריך להכיל :

  1. טקסט ארוך – כאשר הטקסט הוא ארוך ומפורט מידי זה יכול לפגום בפוקוס שאילו אנו רוצים לכוון את הגולש
  2. קישורים לעמודים או דפים אחרים – אין כל צורך או רצון להעביר גולשים לדפים נוספים אלא אם מדובר על חלק מהפעולה שהדף נועד לעודד.

למעשה דף נחיתה טוב נשפט לפי קרטריון עיקרי והוא : עד כמה ממוקד הדף במטרת ההמרה של הגולש. ככל שהוא יותר ממוקד – כלומר מכיל את מה שבאמת צריך בכדי להמיר את הגולש במהירות, ורק את זה, כך הוא משיג את יעודו בצורה טובה יותר. האלמנטים שצויינו למעלה נועדו להמחיש איך נראה דף נחיתה ממוקד, אך כמובן שיש המון דפי נחיתה שסוטים מהם, כלומר מכילים אלמנטים נוספים או חסרים חלק מאלו שצוינו. לכן חשוב לומר שאם יש אלמנט כלשהו שנוסף על אלו שנמנו או הוחסר, בכדי לדעת האם זה זהו צעד נכון צריך לחשוב האם זה חיוני להמרה. במידה וכן אז גם במצב כזה דף הנחיתה לדוגמא לדף נחיתה טוב.

בכדי להגיע לנוסחה טובה לדף נחיתה לכל סוג עסק יש צורך בבונה אתרים מיומן ומנוסה ובתקשורת טובה בינו לבין בעל העסק בכדי שיוכל להבין דרכו את המוצר ואת הלקוחות לפני תהליך הכתיבה והעיצוב של הדף.

האלמנטים הנוספים שכדאי שדף נחיתה יכלול/ישמיט

עיצוב נקי ופשוט – אלא אם מדובר על מוצר בעל מאפיינים ויזואלים שמצריכים זאת, אין צורך שעיצובים מרשימים במיוחד. אל תטעו, דף שמעוצב בצורה טובה ונכונה מושך יותר אנשים להשאיר פרטים ולהשלים את הפעולה שדף הנחיתה מבקש אבל עיצוב שהוא מיוחד מידי עלול להסיט את תשומת הלב מהמטרה. לכן, עיצובים סטנדרטיים ונקיים בהחלט יכולים להספיק במקרה זה

עמוד ארוך שניתן לבצע בו יותר מגלילה אחת למטה – זהו כלל אצבע גס ואני בטוח שיהיו לא מעט שיחלקו על כך, אבל דף נחיתה שניתן לגלול בו למטה יותר מפעם אחת, יטה לאבד את הפוקוס שלו. המצב הטוב ביותר הוא שכל הדף מרוכז במסך אחד בלבד, בלי צורך לגלול למטה, מה שקרוי "פריים בודד".

דיבור בשפה שדרכה הלקוחות קונים – כתיבת התוכן צריכה להיות שיווקית ומזמינה עבור הלקוחות הספציפיים של העסק. לכן, כדאי לבצע אפיון עם בונה האתר של הלקוחות שעתידים להגיע לעסק ולדייק עבורם את המסר, גם מבחינת השפה והסלנג. לדוגמא, אם קהל הלקוחות הוא חברות גדולות במשק, או אנשי עסקים בעלי מעמד גבוהה, דיבור רשמי והפחתת השימוש בסלנג ל-0 תהיה עדיפה.

לקוחות ממליצים – עדויות מגבירות את הסמכותיות של העסק, לכן הוספה של כמה עדויות כאלו בהחלט תוכל לשפר את אחוזי ההמרה של הדף.

לסיכום

דף נחיתה נחשב לטוב אם הוא מכיל אלמנטים שמעודדים המרה ורק אותם, בלי שום תוספת אחרת. בדקו כמה דפי נחיתה לדוגמא לפני פגישת האפיון עם בונה האתרים שלכם. בהצלחה!

בוא נדבר !

אם יש לך שאלות או תגובות, או שאתה מעוניין לדעת יותר על השירותים שאני מציע אתה מוזמן לכתוב למייל הפרטי שלי או להשאיר פרטים דף צור קשר. אשמח לעזור בכל דרך שאוכל.