מיניסייט לדוגמא

בפוסט זה תוכלו להתרשם מכל המיניסייטים שבניתי ללקוחות שלי, תוכלו לבחון אותם כמינסייט לדוגמא בכדי להבין מה כדאי שיהיה באתר שתרצו עבור עסק שלכם. בנוסף כך, הכנתי עבורכם מדריך מפורט על איך נראה מיניסייט טוב לדוגמא כך שתוכלו לבחון בצורה נכונה גם אתרים אחרים שאתם רואים ולהבין לעומק את המרכיבים שאותם תרצו לכלול גם במינסייט שלכם.

בעז יגאל - נתיב הכסף - שער
,

בניית מיניסייט – בעז יגאל – נתיב הכסף

בניית מיניסייט עבור בעז יגאל וסדנאת נתיב הכסף. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים
מיניסייט - אורן הסעות - שער
,

בניית מיניסייט – חברת אורן הסעות

בניית מיניסייט עבור חברת אורן הסעות. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים
בעז יגאל - נתיב הכסף - שער
,

בניית מיניסייט – בעז יגאל – נתיב הכסף

בניית מיניסייט עבור בעז יגאל וסדנאת נתיב הכסף. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים
מיניסייט - אורן הסעות - שער
,

בניית מיניסייט – חברת אורן הסעות

בניית מיניסייט עבור חברת אורן הסעות. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

על מה כדאי להסתכל כאשר בוחנים מיניסייט לדוגמא

מיניסייט טוב לדוגמא הוא אתר שמציג באופן תמציתי וברור את העסק ברשת וכל זאת תוך שימוש בעמוד אחד בלבד. למעשה מיניסייט הוא גרסה מפותחת של כרטיס ביקור אינטרנטי לעסק, הוא מציג את כל מה שחשוב לגולשים וללקוחות פוטנציאלים לדעת על העסק לפני שיוצרים איתו קשר. כאשר מיניסייט נבנה באופן נכון הוא מקבל צורה של אתר תדמית מוקטן הכולל את כל החלקים החשובים שכולל אתר תדמית לדוגמא. ההבדל הוא שאם באתר תדמית ישנו עמוד לכל חלק חשוב שכזה, במיניסייט הם מקבלים ייצוג בחלקים שונים המרכיבים עמוד אחד ארוך.

כאשר בעל עסק מעוניין במיניסייט עבור האתר שלו, כדאי לו לבצע מאין מחקר שוק אינטרנטי ולבדוק מיניסייטים נוספים שנמצאים ברשת בכדי לקבל הבנה טובה לאיך מיניסייט מצליח נראה ומתפקד. מעבר לכך יש גם צורך להבין את האלמנטים השונים שהופכים אותו לכזה שעושה את העבודה כמו שצריך. בין אם הכוונה היא לבנות את המיניסייט לבד ובין אם דרך מקדם אתרים פרילנסר או אפילו חברה גדולה לבנייה וקידום אתרים, הידע המקדים שתרכשו על ידי בחינה של מיניסייטים לדוגמא יוכל לעזור לכם מאוד בהמשך התהליך ועד לקבלת האתר הסופי.

כיתת וורדפרס - שער

החלקים השונים שמיניסייט לדוגמא צריך להכיל

בעמוד שמדבר על בניית מיניסייט באתר שלי אני מסביר שלרוב ישנם חלקים ספצפייים שמיניסייט צריך להכיל.

  • שער / פתיח
  • שירותים שהעסק מציע
  • גלריית תמונות
  • אודות
  • לקוחות ממליצים
  • צור קשר

כל אחד מהחלקים הללו הוא חשוב מאחר וכל אחד מהם מספק מידע לגולשים וללקוחות פוטנציאלים על העסק שלכם. מעבר לכך ניתן לראות שהמון מיניסייטים וגם אתרי תדמית כוללים את החלקים הללו, מה שמצביע על כך שיש קונצנזוס רחב על המידע שכדאי שאתר אינטרנט לעסק יכיל בכדי להפוך לכזה שעונה על צרכי הלקוחות.

למרות שאני עומד ב100% מאחורי התבנית הזו, לא מדובר על משהו מחייב ובהחלט ישנה אפשרות לבניית מיניסייט שאינו עונה לתבנית זו. עם זאת החלקים השונים אותם אני מציין הם נקודת מוצא טובה להבין את הסטדנרט של האתרים לדוגמא בתחילת המחקר שלכם. לאחר שאתם מבינים את החשיבות והצורך בכל אחד מהחלקים תוכלו להרגיש חופשי להוסיף או להשמיט חלקים שאינם רלוונטים עבור האתר שתרצו לעסק שלכם. זכרו רק לבדוק שטעמכם האישי לא סותר לחלוטין מיניסייטים אחרים שאתם פוגשים ברחבי הרשת ובייחוד כאלו של עסקים דומים לשלכם. במצב כזה מומלץ מאוד להתייעץ עם בונה אתרים בכדי להבין איזו החלטה הכי כדאי לקבל לגבי החלקים שירכיבו את המיניסייט שתבנו.

מה הופך מיניסייט לדוגמא למיניסייט טוב שכדאי להסתמך עליו.

סידור נכון של החלקים בדף

הדרך שבה אני מציג את החלקים של המיניסייט רומז גם על סדר הצגה שנראה כיותר נכון עבורם. לסדר יש חשיבות מכרעת שכן לא הרבה גולשים מגיעים לאמצע או לתחתית העמוד, וכאן מדובר על כמעט כל עמוד בכל אתר אינטרנט שקיים היום. הסטטיסטיקה מראה ש-100% מהגולשים רואים את החלק העליון ביותר של העמוד (שזה דיי מובן מאילו), בין 70-80% יגללו למטה בכדי להמשיך ולעיין בחלק הבא של העמוד, ומשמה כמות המשתשמים צונחת בחדות כך שפחות מ50% יגללו עוד ויגיעו לאמצע הדף ורק אחוזים בודדים יראו את החלקים האחרונים. על כן יש חשיבות לסדר של החלקים השונים, חשוב שהחלקים היותר חשובים לעסק (כמו לדוגמא השירותים השונים המוצעים) יוצגו לכל הפחות בחלק השני או השלישי אם לא גבוהה יותר.

ניווט קל

הסטטיסיקה של הדרך בה גולשים גוללים את הדף יכולה לייצר קושי אם ישנם הרבה חלקים חשובים בעמוד. בעיה זאת ניתן לפתור על ידי הצבת תפריט ראשי (בדומה לכזה המופיע באתר תדמית) שכל קישור בו יוביל לחלק אחר באותו העמוד, וכך יוכל לעזור לגולשים שמעוניינים דווקא באחד החלקים שממוקמים בחלק התחתון של הדף להגיע אילו בקלות.

מלל קצר ותמציתי בכל חלק

מאחר ומיניסייט הוא גרסה מוקטנת של אתר תדמית בו הכל "נדחס" בעמוד אחד, אין מקום ואין צורך להרבה תוכן בכל חלק. בהחלט כדאי לתמצת למינימום ההכרחי (100-200 מילים לחלק) שיסביר כל חלק וחלק בצורה המהירה והקלה ביותר.

קריאות לפעולה

אסור לשכוח שגם במיניסייט המטרה היא להניע את הגולשים לפעולה. פעולה זו היא בדרך כלל יצירת קשר עם העסק. לכן, חשוב לדאוג שיהיו כמה אפשרווית ליצירת קשר (למשל, כפתור טלפון בולט וגם טופס צור קשר) כאשר הדרך היותר פופולרית ליצירת הקשר תזכה למיקום יותר גבוהה בעמוד ואף  אולי להיות אלמנט שרץ על המיניסייט לכל אורכו.

לסיכום

מיניסייט לדוגמא נחשב לטוב אם הוא מכיל אלמנטים רלוונטים לעסק שכלולים גם באתר תדמית, כאשר הם מסודרים לפי חשיבות מהגבוהה לנמוך ונותנים דגש חזק על קריאה לפעולה. מומלץ בדקו כמה דפי נחיתה לדוגמא לפני פגישת האפיון עם בונה האתרים שלכם. בהצלחה!

בוא נדבר !

אם יש לך שאלות או תגובות, או שאתה מעוניין לדעת יותר על השירותים שאני מציע אתה מוזמן לכתוב למייל הפרטי שלי או להשאיר פרטים דף צור קשר. אשמח לעזור בכל דרך שאוכל.