אתרי תדמית לדוגמא

בפוסט זה תוכלו להתרשם מכל אתרי התדמית שבניתי ללקוחות שלי, תוכלו לבחון אותם כאתרי תדמית לדוגמא בכדי להבין מה כדאי שיהיה באתר שתרצו עבור עסק שלכם. בנוסף כך, הכנתי עבורכם מדריך מפורט על איך נראה אתר תדמית טוב לדוגמא כך שתוכלו לבחון בצורה נכונה את האתרים שאתם רואים ולהבין לעומק את המרכיבים באתר שתרצו לכלול גם אצלכם.

רינת פרדו יועצת שינה (1)
,

רינת פרדו בלינקו – יועצת שינה לתינוקות

אתר שירותי ייעוץ הנדל"ן של הוא אתר תדמית שנבנה באמצעות וורדפרס. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל גם עמוד נחיתה, אופטימיזציה ובלוג מאמרים.
אורן נפתלי יועץ נדלן
,

אתר תדמית -אורן נפתלי – יועץ נדל"ן

אתר שירותי ייעוץ הנדל"ן של הוא אתר תדמית שנבנה באמצעות וורדפרס. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל גם עמוד נחיתה, אופטימיזציה ובלוג מאמרים.
נפתלי הסעות - ביתנפתלי הסעות - בית
רינת פרדו יועצת שינה (1)
,

רינת פרדו בלינקו – יועצת שינה לתינוקות

אתר שירותי ייעוץ הנדל"ן של הוא אתר תדמית שנבנה באמצעות וורדפרס. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל גם עמוד נחיתה, אופטימיזציה ובלוג מאמרים.
אורן נפתלי יועץ נדלן
,

אתר תדמית -אורן נפתלי – יועץ נדל"ן

אתר שירותי ייעוץ הנדל"ן של הוא אתר תדמית שנבנה באמצעות וורדפרס. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל גם עמוד נחיתה, אופטימיזציה ובלוג מאמרים.
נפתלי הסעות - ביתנפתלי הסעות - בית

לקוחות ממליצים

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

בוא נדבר !

אם יש לך שאלות, תגובות, או שאתה מעוניין לדעת יותר על השירותים שאני מציע אתה מוזמן לכתוב למייל הפרטי שלי או להשאיר פרטים בדף צור קשר. אשמח לעזור בכל דרך שאוכל

על מה כדאי להסתכל כאשר בוחנים אתר תדמית לדוגמא

אתרי תדמית לדוגמא יכולים להראות מאוד מרשימים לעין לא מקצועית גם אם הם לא באמת עושים את העבודה כמו שצריך. לרוב אנו נוטים יותר להסתכל על העיצוב, ואם אנו אוהבים את איך שאתר נקלט בעין אנו נחשוב שהוא גם אתר טוב ושכזה אתר אנו רוצים לעסק שלנו. אבל האמת היא שזו אשליה. לאתר תדמית טוב ישנם כמה מרכיבים חשובים מאוד שעליו לכלול בכדי שיחשב לאתר תדמית טוב לדוגמא וככזה שבסופו של דבר ימשוך גולשים וישדר להם שכדאי להם להפוך ללקוחות. אז הנה לכם המדריך קצר על איך בנוי אתר תדמית טוב לדוגמא. אילו עמודים כדאי שיהיו בו והאלמנטים הנוספים שכדאי שיכלול.

איך נראה אתר תדמית טוב לדוגמא

נתחיל בבסיס

כל אתר תדמית, בניגוד לשאר סוגי האתרים כמו דפי נחיתה, חייב להכיל לפחות ארבעה דפים בסיסיים, אני קורא להם דפי ליבה.

  1. דף בית
  2. דף אודות
  3. דף צור קשר
  4. דף שירותי העסק

בנוסף לדפי הליבה האלו אתרי תדמית לרוב מגיע עם תוספות דפים שמעשירות אותו כמו :

  1. דף שירות יעודי לכל סוג שירות של עסק (במידה ואכן ישנים כמה סוגי שירות שהעסק מציע)
  2. דף בלוג שבו מוצגים מאמרים, בנוסף לכמה דפי מאמרים בתחום המומחיות של עסק
  3. דף גלריה. במידה וזהו עסק שיכול להציג תיק עבודות זהו דף נחוץ

אתר שלא מכיל את אחד מדפי הליבה או שאתם רואים שקיים פער בין מורכבות השירותים שהעסק יכול להציע לבין המורכבות של האתר, זהו אינו אתר תדמית שבנוי 100% כמו שצריך. במצב כזה יכול להיות שבונה אתר לא הצליח להבין נכון את צרכי העסק או שללקוח לא היו את המשאבים להשקיע מעבר לאתר בסיסי. בכל אופן חשוב לחפש את הדפים הללו או את הפערים כאשר אתם מסתכלים על אתרי תדמית לדוגמא ומנסים להעריך את טיבו.

האלמנטים הנוספים שכדאי שאתר תדמית לדוגמא יכיל

רוב אתרי התדמית לדוגמא שתראו יכילו בוודאות את דפי הליבה ולרוב גם את כל הדפים המעשירים הנחוצים. אך בנוסף לדפים  ישנם אלמנטים חשובים שהאתר חייב להכיל וכדאי שתחפשו.

ניווט קל ופשוט – בנייה נכונה של אתר תדמית מתאפיינת בניווט קל ופשוט, בייחוד אם מדובר על בניית אתר בוורדפרס שמאפשרת בנייה קלה מאין כמוהה של תפריטי ניווט. כמובן שזה מתחיל בתפריט הראשי של האתר שצריך להכיל קישור לכל אחד מהדפים, אך בנוסף לכך כדאי לפקוח עין ולבדוק האם יש קישורים מהטקסט ומהתמונות שמובילים לדפים רלוונטים והאם יש קישורים בולטים בין דפים שקשורים מבחינת התוכן שלהם אחד לשני. ניווט קל עושה את החיים של הגולשים לקלים מאוד ואתר שמכיל קישוריות טובה בהחלט מקבל הרבה נקודות (ולקוחות) על כך.

קריאה לפעולה – כל דף, אבל כל דף! חייב שיכלול קריאה לפעולה של הגולש, בין אם מדובר על כפתור התקשרות, טופס יצירת קשר, הרשמה לרשימת תפוצה, הזמנה לעשות לייק לדף הפייסבוק או כל דבר אחר שמניע את הגולשים לעשות משהו ולא רק לשהות באתר ולקרוא. גם כבונה אתרים וגם כמקדם אתרים פרילנסר אני מוצא את עצמי חוזר על האמרה הזו המון בפני לקוחות שלי "דף ללא קריאה לפעולה לא שווה כלום!". כאשר אתם מדפדפים באתר תדמית לדוגמא נסו לשים לב עד כמה הוא מגרה אתכם לבצע פעולה כלשהי או לחילופין עד כמה הוא "אנמי" לעובדה שנכנסתם אילו.

לקוחות ממליצים – עדויות מגבירות את הסמכותיות של העסק, לכן כדאי מאוד שרוב דפי הליבה יכללו עדויות חיוביות על העסק, בייחוד ליד המקומות בהם מתבצעת קריאה לפעולה כך שחלק זה משמש כתמריץ עבור הגולשים להעמיק את ההתקשרות שלהם עם העסק.

קישורים לדפי רשתות חברתיות – אם אתם יודעים שלעסק יש דף בפייסבוק, או בכל רשת חברתית שהיא, כדאי מאוד לבדוק האם האתר מזמין אתכם לבקר גם בדף הפייסבוק ולעשות לו לייק. קישור לדף זה לרוב יימצא בתפריט בסוף האתר (נקרא גם פוטר) או בתפריט שנמצא בצד הדף (נקרא גם סיידבר), אך גם אם הוא לא יופיע במקומות אלו כדאי בהחלט שיופיע איפשהו.

עמוד 404 – דף 404 הוא דף שגיאה, יודע גם בכותרתו "הדף שחיפשתם לא נמצא" ובטוח שנתקלתם בלא מעט כאלו כגולשים ברשת. חשוב לבדוק את דף 404 ולראות אם הוא מעוצב ומזמין את הגולשים להגיע אל דפים אחרים באתר בכדי שיישארו בו. זהו אלמנט קריטי לקידום האתר שכן אחד המדדים שלפיו גוגל בוחן את האתר ובוחר איך לדרג אותו הוא אחוז הנטישה של הגולשים אם דף השגיאה נשאר במתכונת של דף ללא שום אפשרות לפעולה חוץ מלחזור אחורה (ובמקרים יותר גרועים הוא אפילו יהיה כתוב באנגלית כי אף אחד לא טרח לשנות אותו) זהו פספוס מצער. בכדי לבדוק את דף ה404 תוכלו ללכת לשורת החיפוש של הדפדפן שלכם, להקליד את כתובת האתר ולכלול בה גם שם של עמוד שבטוח לא יהיה קיים ולראות מה האתר מחזיר לכם. לדוגמא, אם ניקח את האתר שלי, הקלידו בשורת החיפוש https://www.kfirmenashe.com/fjsodkfjsoif (אני בכוונה לא מכניס לכם פה קישור, תתאמצו קצת 😉 ) עשו את אותו הדבר לאתר התדמית לדוגמא שאתם בוחנים ותראו לאן הוא מוביל אתכם.

לסיכום

אתר תדמית טוב יכיל גם את הדפים הנחוצים וגם את האלמנטים שהופכים אותו לבולט וממיר. מקווה מאוד שהצלחתי לחדד מעט את העין שלכם לפעם הבאה שתבדקו אתרי תדמית לדוגמא. בהצלחה!

בוא נדבר !

אם יש לך שאלות או תגובות, או שאתה מעוניין לדעת יותר על השירותים שאני מציע אתה מוזמן לכתוב למייל הפרטי שלי או להשאיר פרטים דף צור קשר. אשמח לעזור בכל דרך שאוכל.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *