כפיר מנשה – מקדם אתרים מומלץ

  • מקדם אתרים עם המון ניסיון

    בתחום כמקדם אתרים משנת 2016, תוך התנסותבמגוון רחב של תחומים, גם בשוק הישראלי וגם בשוק הבינלאומי.

  • ניסיון גם כבונה אתרים

    בנייה של עשרות אתרי אינטרנט, מאתרי תדמית ועד דפי נחיתה, גם ללקוחות כעצמאי וגם כשכיר בחברות גדולות.

  • ניסיון גם כמרצה ומורה לקידום אתרים

    ניסיון בהוראה והדרכה כמרצה לשיווק דיגיטלי במכללת האקריו, מרצה במסגרות אקדמאיות ומתן שיעורים פרטיים וייעוץ בקידום אתרים ובבניית אתרים לבעלי עסקים

מקדם אתרים פרילנסר

לקוחות ממליצים

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה עלייך בחום. תודה!

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

פנינו לכפיר במטרה לסייע לנו לבצע אופטימיזציה ושיפור כולל של האתר. כפיר היה מקצועי, נעים, נהיר וזמין לכל שאלה שלנו.
כפיר הקנה לנו תובנות רבות אודות עבודת אופטימיזציה ומחקר מילים לאתר שלנו. אנחנו ממליצות בחום לכל מי שזקוק לעזרה, או קידום האתר בתחום ה-SEO לפנות לכפיר.

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.