יועץ קידום אתרים

[av_breadcrumbs]

[thumbnail]

[output_post_excerpt]

יועץ קידום אתרים עם ניסיון רב ומגוון

 • ניסיון רב ותוצאות מוכחות

  5 שנות ניסיון בקידום אתרים, גם בשוק הישראלי וגם בשוק הבינלאומי. אין משהו בעולם קידום האתרים שלא ראיתי.

 • ניסיון רב גם כבונה אתרים

  ניסיון מוכח ועשרות פרויקטים גם בבניית אתרים למגוון מעסקים בתחומים שונים

 • ניסיון בייעוץ והדרכה

  יועץ למגוון עסקים, קטנים וגדולים, בשוק הישראלי ומתן הרצאות והדרכות לבעלי אתרים בתחום הקידום האורגני

מקדם אתרים פרילנסר

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

שאלות נפוצות על יועץ לקידום אתרים

מורה פרטי לרוב מתמקד רק בתחום הלימוד של החומר ויישום שלו על אתרים חדשים. יועץ לעומת זאת מתמקד במתן שירות לאתר קיים, בחינה וניתוח שלו לעומק תוך שימוש בכלים מתקדמים ומתן המלצות לבעל העסק כיצד כדאי לו לפעול בהמשך בכדי לראות תוצאות טובות יותר.

בעוד שמקדם אתרים מבצע את פעולות הקידום עבור העסק בפועל, היועץ מתמקד בניתוח מצב קיים ופעולות קידום שלא נעשו על ידו באופן אישי בכדי לעמוד על טיבם. לרוב מומלץ שליועץ יהיה ידע רחב יותר וניסיון רב יותר משל מקדם האתר.

מומלץ שליועץ יהיו לפחות שלוש שנות ניסיון בכדי לוודא שהוא אכן מכיר את התחום לעומק. מעבר לכך החלק היותר חשוב הוא שהניסיון יתפרס על מגוון של תחומים ותעשיות ולא יהיה כולו בתחום או בנישה אחת. מומלץ לבחור יועץ בעל ניסיון גם בשוק הישראלי וגם בשוק הבינלאומי וכזה שראה והתנסה וקידם אתרים במגוון תחומי עיסוק.

תהליך הייעוץ נעשה בפגישות בין בעל העסק לבין היועץ, לרוב דרך הזום. עם זאת חשוב להדגיש שרוב העבודה דווקא נעשית לפני ואחרי הפגישה על ידי היועץ בכדי שיוכל לקבל תמונה ברורה על מצב אתר ועל הפעולות שדרושות בו.

מה כולל שירות ייעוץ לקידום אתר

שירות ייעוץ לקידום אתר מספק מענה ממוקד לעסק שזקוק להנחייה של מקדם אתרים בכדי לעלות על הנתיב הנכון לקידום האתר. בניגוד לשיעורים פרטיים בקידום אתרים, לא מדובר על תוכנית לימוד מובנית שלאחריה בעל העסק ירחיב את הידע הכללי שלו בקידום אתרים. במקום זאת מדובר על מענה לאתר קיים, בחינה שלו ומתן הנחיות ממוקדות לקידום מלא שלו באופן ספציפי. מעבר לפגישות הפרונטליות, יעוץ לקידום אתרים גם כולל ביצוע של סקירה מקיפה על האתר ותהליך הקידום שעבר עד כה, תכנון אסטרטגיה המותאמת לשוק בו האתר פועל , וליווי בכל שלבי התהליך של ביצוע הקידום תוך מענה לבעיות נקודתיות שעולות תוך כדי התהליך.

ייעוץ לקידום אתרים עבור אתרים תקועים

אתרים שנתקעים למשך תקופה ארוכה ואינם מתקדמים במיקומים היא תופעה מתסכלת מאוד אך גם דיי שכיחה. ישנם מקרים בודדים שבהם נעשים כל הפעולות הנכונות ובאופן הנכון והאתר לא מצליח להתקדם אך ברור שאלו לא רוב המקרים. לרוב מדובר על חוליה חסרה כלשהי בתהליך הקידום או פעולות שמבוצעות בצורה שאינה נכונה ויש צורך לתקנם בכדי לראות את האתר מתקדם שוב. במקרים כאשר ייעוץ לקידום אתרים יוכל למפות את כל הנתיבים הנחוצים בכדי לדעת מהם האלמטנים עליהם יש לתת דגש בכדי לראות התקדמות שוב.

למי זה מתאים? – בעלי עסקים שמתנסים בקידום אתר שלהם ומרגישים שהמאמצים לא נושאים פרי וזקוקים להכוונה של איש מקצוע

מה התהליך כולל?

 • סקירה מקיפה על האתר – מבנה, דפים, היררכיה, אחסון, רמת אבטחה ועוד.
 • בדיקת מידת ההתאמה של האתר לגוגל ולביטויי חיפוש רלוונטים.
 • בדיקת תכני האתר
 • בדיקת פרופיל הקישורים של האתר
 • השוואה של האתר למתחרים והמובילים בתחום
 • ייעוץ ממוקד כל מה שחסר ומה צריך לשפר בקידום האתר בכדי לראות תוצאות

ייעוץ לקידום אתר עבור עסקים שאינם בטוחים במקדם שלהם

בעלי עסקים לא תמיד "נופלים" על המקדם הנכון… ובמקצוע כמו קידום אתרים בחירת איש מקצוע יכול להיות משימה לא פשוטה וזאת משני טעמים

 1. את התוצאות רואים רק אחרי כמה חודשים מתחילת תהליך הקידום, מה שאומר שבעל עסק יכול לשלם הרבה מאוד כסף למקדם האתר שלו מבלי להיות בטוח כלל מתי יראה את התוצאות
 2. מקצוע קידום האתרים הוא פרוץ ואין תעודת הסמכה רשמית שהופכת אדם כלשהו למקדם אתרים. למעשה ישנם הרבה אנשי שיווק שמבינים מעט מאוד בקידום אורגני אך מנכסים לעצמם גם את התואר מקדם אתרים ומציגים את עצמם כמומחים בתחום וזאת למרות שלא עבדו כמקדמי אתרים יום אחד בחייהם.

בגלל אלו כבר יצא לי לשמוע מהרבה בעלי עסקים שהם מאוד חוששים ממקדמי אתרים ושקשה להם לסמוך על איש המקצוע שגייסו. במצב כזה יש אפשרות לקחת מקדם אתרים כיועץ חיצוני בכדי לבדוק את העבודה שנעשתה ולקבל חוות דעת ממומחה חיצוני.

למי זה מתאים? – בעלי עסקים עברו תהליך קידום של לפחות כמה חודשים, אינם שבעי רצון מהתוצאות ומעוניינים בחוות דעת נוספת

מה התהליך כולל?

 • סקירה מקיפה על האתר – מבנה, דפים, היררכיה, אחסון, רמת אבטחה ועוד.
 • בדיקת מידת ההתאמה של האתר לגוגל ולביטויי חיפוש רלוונטים.
 • בדיקת תכני האתר
 • בדיקת פרופיל הקישורים של האתר
 • השוואה של האתר למתחרים והמובילים בתחום
 • בדיקת ביצועי האתר בגוגל אנליטיקס
 • בדיקות תקינות האתר בגוגל סרץ’ קונסול
 • בדיקת היסטוריית המיקומים
 • ייעוץ ממוקד כל מה שחסר ומה צריך לשפר בקידום האתר בכדי לראות תוצאות

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

ייעוץ לקידום אתר עבור בעלי עסקים שמעוניינים לקדם את האתר שלהם בעצמם.

לבעלי עסקים שמעוניינים ללמוד איך לקדם את האתר שלהם בעצמם כדאי לקחת יועץ לקידום אתר כדי ללמוד איך לבצע את התהליך הקידום בצורה יותר ממוקדת לעסק שלהם. זה נכון שישנם הרבה מאוד מאמרים ומדריכים מפורטים בתחום אך כדי לסדר את כל הידע לתמונה קוהרנטית אחת יש צורך במסגרת עבודה ובכדי לפתור בעיות שעולות בצורה שונה בכל עסק ועסק נדרש יותר ממאמרים וגם מקורס שלם. מקרים כאלו לרוב נוגעים להתלבטויות כמו עד כמה כדאי לוותר על אלמנטים עיצוביים שמאטים את האתר לטובת הקידום או איך לבצע סידור באופן ספציפי לאתר בתחום עיסוק הכולל הרבה תתי שירותים.
מומלץ מאוד לבעלי עסקים להתחיל את תהליך הקידום עם מאמרים וקורסים און ליין ולפנות ליועץ כאשר השאלות או חוסרים בידע הופכים לגדולים מידי. במצב זה ניתן יהיה לפתור את מרבית הדילמות תוך 2-3 פגישות ייעוץ.

למי זה מתאים? – בעלי עסקים מבצעים תהליך קידום לעסק שלהם בעצמם ומעוניינים לשפר משמעותית את התוצאות תוך חיסכון בעלויות של שכירת שירות מלא ממקדם אתרים

מה התהליך כולל?

 • סקירה מקיפה על האתר – מבנה, דפים, היררכיה, אחסון, רמת אבטחה ועוד.
 • בניית תהליך עבודה מובנה לקידום האתר כולל קבצי עבודה מסודרים
 • פיתרון בעיות שעולות תוך כדי תהליך הקידום
 • הפנייה למקורות מידע אמינים ונכונים
 • מתן דוחות מצב על האתר מכלי קידום אתרים מתקדמים לפי דרישה

ייעוץ לקידום אתרים עבור מקדמי אתרים מתחילים

ייעוץ לקידום אתרים יכול להתאים גם למקדמי אתרים פחות מנוסים שנתקלים במצבים מורכבים או כניסה לנישות לא מוכרות המצריכות את תוספת הניסיון בכדי לגבש אסטרטגיות לקידום.

למי זה מתאים? – מקדמי אתרים עם עד שנתיים ניסיון הניצבים בפני אתגר חדש המצריך ידע והעשרה נוספים

מקרים נפוצים בהם ייעוץ מסוג זה יכול לעזור

 • קידום אתר בנישה בינלאומית
 • בניית אסטרטגיה כוללת לקידום רשת אתרים
 • התמודדות בנישות תחרותיות
 • ניהול משא ומתן מול ספקי קישורים
 • רכישת דומיינים יד שניה
 • ביצוע ניהול מוניטין

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

ייעוץ לקידום אתרים עבור תכנון אתר חדש

תכנון אתר חדש תוך רצון לקדם אותו בעתיד מצריך עין וחוות דעת מקצועית שתוודא את בניית התשתית באופן נכון לקידום האתר. קשה מאוד לבצע שינוי בתשתית האתר לאחר שכבר נבנה מבלי להיגרר לתהליך ארוך ויקר של שינוי חלקים גדולים ואפילו פגיעה מסויימת בדירוגי האתר. כמובן שככל שמדובר על אתר יותר גדול ומורכב כך שינוי בתשתית הופך גם כן ליותר מורכב. לכן יש צורך לתכנן אתר באופן נכון עוד לפני הבנייה בנוסף לליווי בימים הראושנים של ההעלאה שלו לאויר.

למי זה מתאים? – בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר לעסק שלהם ומעוניינים לעשות זאת כדי להתקדם באופן נכון.

מה התהליך כולל:

 • ביצוע מחקר מילות מפתח לאתר
 • ביצוע מחקר שוק ומתחרים
 • קניית דומיין בצורה נכונה
 • ווידוא אחסון מהיר ואמין
 • מניעת בעיות ופרצות אבטחה
 • בניית היררכיה נכונה של דפי אתר
 • ייעוץ לביצוע אופטימיזציה באופן נכון

ייעוץ לקידום אתרים עבור חידוש אתר

הרבה אתרים שזקוקים לחידוש, בין אם מדובר על העברת מערכת ניהול תוכן חדשה ובין אם מדובר על חידוש מבני ועיצובי שמצריך הרבה שינויים בקוד האתר. במצבים אלו בעלי עסקים פונים לבוני אתרים או מתכנתים לשם ביצוע העבודה אך אלו חסרים את ההכשרה והידע של מקדם אתרים שיכול לייעץ על ביצוע ההעברה באופן נכון כך שמיקומים שהאתר צבר לא יפגעו עקב המעבר, אם זה יעשה בצורה לא נכונה.

למי זה מתאים? – בעלי עסקים שמבצעים העברה או חידוש של אתר בעצמם או עם מתכנת/בונה אתרים ומעוניינים לשמור על המיקומים של האתר לאחר התהליך.

מה התהליך כולל: ייעוץ והדרכה של בעל העסק או המתכנת בנוגע לפעולות הקידום שצריכות להתבצע במקביל להעברת האתר ובדיקת הפעולות שבוצעו בתום התהליך.

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.