מורה פרטי לקידום אתרים

[av_breadcrumbs]

[thumbnail]

מועניינים ללמוד קידום אתרים במסגרת מותאמת אישית? יודעים כבר את הבסיס ורוצים להתקדם מעבר? אם גם אתם מרגישים שלימוד בכיתה גדולה הוא פחות יעיל עבורכם והייתם רוצים ללמוד ממקדם אתרים באופן אישי ובתכונית שמותאמת לצרכים שלכם באופן מלא שיעורים פרטיים בקידום אתרים יתאימו לכם הרבה יותר!

מורה פרטי עם ניסיון בקידום אתרים וניסיון בהדרכה והוראה

 • ניסיון רב ותוצאות מוכחות

  5 שנות ניסיון בקידום אתרים ובבניית אתרים, גם בשוק הישראלי וגם בשוק הבינלאומי. אין משהו בעולם קידום האתרים שלא ראיתי.

 • ניסיון רב בהדרכה

  בוגר תואר שני, כולל תרגול באוניברסיטאות והרצאות בקורסים במכללות ברחבי הארץ, בנוסף להעברת סדנאות ללמידה נכונה ויעילה.

 • נקדם את האתר שלכם יחד כפרוייקט

  קידום ביחד של האתר שלכם כפרוייקט שלכם בתהליך הלימוד. אתם תצאו עם תוצר מוגמר שמתקדם ומראה תוצאות בשטח.

מקדם אתרים פרילנסר

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

מסלולי שיעורים פרטיים לקידום אתרים

מסלול מותאם אישית

מיניסייט - תוכלו לבנות אותו גם בעצמכם
 • שיעורים לפי דרישה
 • מיקוד וחיזוק החוליות החלשות
 • זמינות מלאה בטלפון ובמייל לכל שאלה

מסלול מלא

מורה פרטי לקידום אתרים
 • 8 - 10 שיעורים פרטיים
 • לימוד קידום אתרים מא‘ ועד ת’
 • הקמת וקידום אתר העסק כפרוייקט
 • זמינות מלאה בטלפון ובמייל לכל שאלה

מורה פרטי לקידום אתרים – איך נראה התהליך איתי?

השיעורים נערכים לרוב במתכונת שבועית ומתקיימים דרך הזום. בסיום כל פגישה אתם מקבלים תוכנית עבודה בה מפורט איך עליכם להתקדם כאשר אני זמין טלפונית לכל שאלה.

שלב ראשון - אפיון צרכים

בשיחת הטלפון הראשונה איתי תוכלו לשמוע ממני באופן אישי פרטים נוספים אודותיי, על הניסיון שלי והייחודיות שאני מביא לתהליך הלימוד.
בשיחה הזו אשמח לשמוע גם עליכם ועל העסק שלכם: מה התחום שבו אתם עוסקים, כמה זמן ומה מבדיל אתכם מהמתחרים שלכם?
בנוסף, אשאל גם שאלות שנוגעות לתהליך העבודה שלנו: האם אתם כותבים את התכנים לאתר שלכם, האם יש ביטויי חיפוש שהייתם רוצים להתברג בהם במיוחד, האם יש לכם מתחרים ששאבתם מהם השראה? ועוד

כל אלו נועדו להבטיח שאכיר את העסק שלכם מקרוב כך שאוכל למקד את השירות שאתן לכם הצורה המדויקת ביותר.

שלב שני - הכנת תשתית אתר לקידום

בשלב השני נלמד כיצד להכין את התשתית לקידום האתר. זהו למעשה שלב התכנון והוא שלב קריטי מאחר ותכנון נכון ומדויק הוא שעושה את ההבדל בין אתר רגיל לאתר שמגיע לעמוד הראשון בגוגל.

 1. סידור האתר בהיררכיה נכונה
 2. בחירת הביטויים שאותם נקדם
 3. ביצוע מחקר מתחרים
 4. חיבור האתר לכלי הבקרה של גוגל

שלב שלישי - התאמת האתר לגוגל

 1. הקצאת ביטוי קידום לכל עמוד
 2. יצירת כותרות תיאורים לכל עמוד
 3. יצירת "קריאות לפעולה"
 4. בניית מערך קישורים בין דפי האתר
 5. יצירת תמונות מותאמות לגוגל

שלב רביעי - קידום שוטף

 1. יצירת תפריטים באופן נכון
 2. אסטרטגיית לכתיבת תוכן לבלוג
 3. בנייה, החלפה וקניית קישורים
 4. בניית תוכנית חודשית לקידום

שאלות נפוצות על מורה פרטי לקידום אתרים

רוב המורים הם כמובן גם מקדמי אתרים. מורה הוא מקדם אתרים מנוסה שיש לו את היכולת לבחון פרוייקטים לעומק מכמה זויות ולתת חוות דעת מנומקות. בנוסף לכך הוא גם מישהו שיש לו יכולת טובה בשירות לקוחות באופן ישיר.

מומלץ שלמורה יהיו כמה שנים של ניסיון בכדי לוודא שהוא אכן מכיר את התחום לעומק. מעבר לכך החלק היותר חשוב הוא לבדוק באילו תעשיות צבר את הניסיון שלו ובמה התמחה. אם אתם עסק קטן, כדי מאוד לבדוק שהרזומה של המקדם שלכם מכיל עבודה מול עסקים קטנים.

ניתן להעביר את השיעורים באופן פרונטלי אך כיום הדרך היעילה ביותר היא דרך הזום שכן זה חוסך את זמן הנסיעה ואיחורים אפשריים.

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

מה הופך מורה פרטי לקידום אתרים למורה טוב?

ישנם הרבה מאוד מקדמי אתרים מקצועיים שמציעים שיעורים פרטיים ושירות יעוץ לקידום אתרים אבל לא לכולם יש את הערך המוסף של ניסיון בהוראה והדרכה. מבחינת הידע המקצועי סביר להניח שלא תראו הרבה הבדל בין מקדם אחד לאחר, בייחוד כאשר מדובר על לימוד הבסיסי של קידום אתרים. במצבים כאלו הרבה יטו לבחור במקדם שאילו הם הכי התחברו באופן אישי, ושאיתו התקשורת הרגישה להם הכי נוחה, אבל ישנו קריטריון נוסף שכדאי לבחון מעבר למקצועיות והיחס האישי וזה הניסיון בהדרכה ובהוראה.
מקדם אתרים שמגיע עם רזומה גם בתחום של מתן שיעורים פרטיים, לימוד פרונטלי של קבוצות, הנחיית סדנאות והרצאות, ופרט הרצאות על קידום אתרים יוכל לתת ערך מוסף עצום שכן הוא ידע להנגיש את המידע המקצועי בצורה הטובה ביותר, לענות על שאלות בסבלנות, לתכנן את הלימוד לפי היכולת של הלקוח לספוג את המידע ולגלות רגישות ואנושיות למצבים נוספים שיתעוררו במהלך השיעורים.
זה מאוד קל למקדמי אתרים מנוסים לפרסם פוסטים מקצועיים, להעלות סרטוני הדרכה ליוטיוב או לבצע עבורכם את קידום אתר, אבל לבוא במגע עם אנשים למשך שיחות ארוכות, להיות סבלני לשאלות ולהראות נכונות לתרום גם כאשר הצד שמתקשה לקבל זאת זו מיומנות אחרת לחלוטין. לכן מי שיש לו ניסיון בתחום ההדרכה או ההוראה, תהיה לו את היכולת לעבוד גם עם אנשים בצורה יעילה ולא רק עם אתרים, וזה מה שנותן את האקסטרא מייל לתהליך הוראה אפקטיבי.

למה עדיף מורה פרטי לקידום אתרים על פני קורס?

 • המחיר

  קורס קידום אתרים עולה בשוק 2000 שקל, במקרה הטוב. זהו מחיר של 6-8 שעות יעוץ כשלרוב זה בדיוק מספר הפגישות שנחוץ בשביל ללמד בעל עסק קטן את כל מה שהוא צריך לדעת בכדי לקדם את האתר שלו. במקרה כזה אין שום צורך בקורס.

 • המיקוד

  בקורס קידום אתרים יש המון מידע כללי שלוא דווקא יהיה רלוונטי לכם ולתחום בו אתם עוסקים. בשיעורים פרטיים הלימוד מפוקס נטו על הצרכים של העסק שלכם ומתמקד בסביבת התחרות של השוק בו אתם עוסקים.

 • היחס האישי

  גם המורה הכי מסור שיש לא יוכל לתת את היחס האישי שיוכל לתת לכם מורה פרטי, הוא לא יוכל תמיד להתעכב אתכם על אלמנט ספציפי בו אתם מתקשים או על שאלה שבוערת דווקא לכם. בשיעורים פרטיים כמובן שזה נראה אחרת לגמרי.

מורה פרטי לקידום אתרים משתלם יותר מבחינת המחיר

קורסים לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי במכללות גדולות עולות המון כסף ויכולות להגיע למעל ל10000 שקלים. מעבר קצב ההוראה והעברת החומר חייב להתחשב בכלל התלמידים ובפרט בתלמיד המתקשה ביותר שכן במסגרת כזו לא ניתן להשאיר אף תלמיד מאוחר. הבעיה מתחילה מול התלמידים היותר מתקדמים שלרוב צריכים לבזבז מזמנם על הסברים ותרגולים שכבר אינם רלוונטים עבורם במקום להתקדם בצורה יעילה הרבה יותר, וכל זאת, שוב תוך תשלום גבוהה הרבה יותר. שיעור פרטי לקידום אתרים עולה בסביבות ה-300 שקלים ולרוב תוך 10 שיעורים כבר ניתן לכסות את כל החומר.

מורה פרטי לקידום אתרים משתלם יותר מבחינת יכולת ההתקדמות

קורסים זולים אלו שמציעות המכללות הגדולות הם לרוב קורסים דיגיטליים שמועברים באמצעות סרטונים, אלו יש גם בשפע באינטרנט בחינם. קורסים כאלו אמנם חוסכים את כאב הראש של בניית התוכנית וארגון החומר אך הבעיה העיקרית בקורסים כאלו היא שאין ליווי צמוד של מישהו שידע לפתור בעיות שעולות תוך כדי תהליך הלימוד. אין אתכם איש מקצוע שיעזור יפצח יחד אתכם את המוקשים ויבטיח התקדמות מתמשכת לאורך כל הזמן הלימוד.

אז אם גם אתם כבר מבינים ששיעורים פרטיים בקידום אתרים מתאימים לכם יותר אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו!

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.