קידום לעסקים קטנים במינימום עלות

קידום אתרים לעסקים קטנים

קידום לעסקים קטנים מתאפיין בצורך מאוד ספציפי שאינו תקף לחברות מבוססות ובעלות תקציב גדול. הצורך הזה הוא למקסם את היכולת לקדם את העסק במינימום של השקעה כספית, לפחות עד שהעסק מצליח לצבור לקוחות קבועים.

קידום אורגני לעסק עולה במינימום 1500-2000 שקלים לחודש – אם מציעים לכם קידום זול יותר מזה תבדקו טוב מה כוללת העסקה, לרוב עבור קידום מלא זוהי עסקה שלא שווה לאף מקדם להסכים לה. הבעיה היא שלעסקים בתחילת דרכם אין את היכולת לעמוד בהוצאה כזו כלחודש, בייחוד לאור העובדה שאת הפירות רואים רק כעבור כמה חודשים או חצי שנה, ולכן צריך להתחיל לחשוב מחוץ לקופסא ולבדוק חבילות קידום אתרים שיוכלו לתת את מקסימום התועלת במינימום השקעה כספית. כדי להשיג את המטרה הזו בניתי חבילות קידום לעסקים קטנים  שמשלבות את בעל העסק בתהליך הקידום באופן קבוע ואקטיבי וכך מצליחות לחסוך חלק מעבודת מקדם האתרים והעלויות שכרוכות בו.

שירות ביצוע מחקר מילות מפתח

למי זה מתאים : בעלי אתרים שיודעים איך לבצע קידום אתרים בסיסי וצריכים רק את ההכוונה הראשונית בכדי לדעת מהם הביטויים עליהם כדאי שהאתר יתקדם

היתרון : האופציה הזולה ביותר

החיסרון : כמעט כל עבודת הקידום תלויה בבעל האתר

העלות – כמה מאות שקלים באופן חד פעמי

אופציה שמתאימה עבור בעלי עסקים שיש להם ידע וניסיון בקידום אתרים ורק צריכים את איש המקצוע בכדי שיבנה להם תוכנית עבודה לביצוע האופטימיזציה, העלאת התכנים והוצאת הקישורים עבור האתר. מומלץ לתת למקדם האתר לבצע סריקה על האתר בנוסף למחקר ולבדוק בפועל את יכולות הקידום של בעל העסק בכדי לוודא שאכן יש בקיאות בסיסית בקידום אתרים. במידה ויש צורך בחיזוקים או בשיוף פינות מומלץ לקחת בנוסף שיעור פרטי שיתמקד בריג'קטים ובהווכנה ספציפית על הנקודות החלשות בידע בתחום הקידום של בעל העסק.

מחקר מילות מפתח בגוגל

אופטימיזציית אתר חד פעמית

למי זה מתאים : בעלי אתרים שיש להם ידע בכתיבת תכנים לאינטרנט וידע בסיסי באופטימיזציה של תוכן לגוגל.

היתרון : התשלום הוא חד פעמי ולא חודשי

החיסרון : הצורך להשקיע כמה שעות בשבוע לשם כתיבה והעלאת תכנים לאתר

העלות – פלוס מינוס 1500 שקלים (תלוי בכמות הדפים באתר)

קידום אתרים חד פעמי כולל בתוכו את שני המרכיבים העיקריים שמהווים את היסודות של התהליך בלבד. מדובר על מחקר מילות מפתח, אופטימיזצייה למנועי חיפוש וחיבור לכלי הבקרה של גוגל. מה שחסר הוא העלאת תכנים והוצאת קישורים באופן שוטף. היתרון כאן הוא שהסכום שמשולם למקדם האתרים הוא חד פעמי ויכול להגיע לכ-2000 שקלים כאשר מדובר על אתר תדמית בסיסי של עד 10-12 עמודים, ושעוסק בנישות קטנות ללא כל תחרות, או כבסיס שלאחריו בעל העסק ממשיך את הקידום השוטף בעצמו. מומלץ לקחת עם מסלול  זה גם שיעור פרטי אחד עם המקדם בכדי שזה יתן קווים כלליים ותוכנית עבודה עבור בעל האתר איך להמשיך את הקידום באופן שוטף לאחר שהאופטימיזציה בוצעה.

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

אופטימיזציית אתר חד פעמי עם לווי חודשי לבעל העסק

למי זה מתאים : בעלי אתרים שיש להם ידע ופניות לכתיבת תכנים לאינטרנט ללא ידע כלשהו בקידום אתרים.

היתרון : מדובר בתהליך קידום מתמשך שהכי קרוב לקידום המערב בתוכו איש מקצוע

החיסרון : חבילה זו כוללת תשלום חודשי בדומה לחבילות קידום אתרים רגילות

העלות – פלוס מינוס 1500 שקלים (תלוי בכמות הדפים באתר) חד פעמי, ותשלום חודשי של כמה מאות שקלים.

חבילה זו מכילה בתוכו את חבילת הקידום החד פעמי ומוסיפה עליה פגישות עם המקדם אחת לכמה שבועות בכדי לקבל עדכון על האתר ותוכנית עבודה חודשית עבור המשך הקידום. לקראת כל פגישה המקדם בודק את נתוני האתר, מכין את תוכנית התוכן ואת מקצה השיפורים הנחוץ ומעביר אותם כתוכנית עבודה אל בעל העסק בכדי שיבצע את התהליך. במידה ולבעל העסק יש ידע בקידום אתרים בסיסי ואת הפניות להשקעה של כמה שעות בשבוע לכתיבת תכנים לקידום האתר שלו הוא בהחלט יכול להביא את האתר לתוצאות יפות שלא נופלות מאלו של חבילה בסיסית לקידום אתרים. ביצוע עדכון של המחקרים והפקת תוכנית התוכן ביחד עם שיעור פרטי יכולים לעלות רק כמה מאות שקלים בחודש אך לתת תמורה גדולה מאוד עבור בעל העסק.

מורה פרטי לקידום אתרים

למי זה מתאים : בעלי אתרים שיש להם ידע ופניות ללימוד קידום אתרים באופן מלא ויישום שלו בפועל

היתרון : מדובר בתהליך קידום מתמשך בעלות הנמוכה ביותר

החיסרון : מחייבת את בעל העסק ללמוד תחום חדש שאינו בקיא בו ולשיים בפועל

העלות – כמה מאות שקלים לשיעור

זוהי האופציה הזולה ביותר מבין שמבטיחה תהליך קידום מלא גם זו שמפחיתה למינימום את מעורבותו של מקדם האתרים באתר ודורשת הכי הרבה מאמץ מצד בעל העסק. בשיעורים פרטיים בעל העסק לומד בעצמו כיצד הכי כדאי לו לבצע את קידום האתר, ספציפית לעסק ולשוק שלו.

היתרונות שיש למורה פרטי לקידום אתרים על פני קורס מתחילים בכך שהתוכנית היא מותאמת באופן אישי עבור הבעל העסק והעסק שאותו הוא מנהל, היא חוסכת המון מהזמן המת שבו משתתפים אחרים שואלים שאלות, לא מבינים דבר מה ומבקשים לחזור עליו או מבקשים פירוט על נושא שאין לו שום נגיעה אמיתית למה שצריך ללמוד. למרות שהמחיר לשעת לימוד יכול להראות גבוהה, החיסכון בזמן בתהליך והמיקוד של תהליך הלמידה רק למה שצריך הופכים את השיעורים הפרטיים למשתלמים הרבה יותר.

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

רגע… אבל לפני שחושבים על חבילה לקידום לעסקים קטנים צריך לבדוק כמה דברים

חשוב לציין שלפני שיוצרים קשר עם מקדם מכל סוג שהוא חשוב לחשוב מעט על השוק שבו העסק עובד ולנסות להבין היכן הכי כדאי להשקיע את המשאבי השיווק, שגם ככה מוגבלים. לכן החלק הבא יעסוק בשלושה שלבים שקריטיים כמחקר מקדים לפני פנייה למקדם אתרים. הראשון הוא הבנה של קהל היעד של העסק – למרות שזה נראה במבט ראשוני פחות קשור, זוהי עבודת התשתית שחייבים לעשות לפני הקידום בכדי לדעת שהאנרגיה מושקעת במקומות הנכונים. הנושא השני הוא הנכסים השונים באינטרנט שבעל עסק קטן יכול לפתוח בעצמו עוד לפני שנעזר באיש מקצוע, תוך פירוט על היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, והנושא השלישי הוא הדרכים שבהם ניתן יהיה לקדם כל אחד מהנכסים.

אז אם אתם עסק קטן שרק התחיל את דרכו ומעוניין לדעת על הדרכים העומדות בפניו עוד לפני שפנה למקדם, המשיכו לקרוא!

שלב ראשון בקידום עסקים קטנים – היכן הקהל שלכם נמצא?

בכדי לדעת כיצד לבצע קידום לעסק קטן יש צורך להכיר מקרוב את קהל היעד שלכם, לדעת היכן הוא נמצא ואיזה תוכן סביר שיצרוך. השלב הזה הוא קריטי בכדי לדעת שמאמצי הקידום אכן מושקעים בכיוון הנכון כך שבסופו של דבר המוצרים והשירותים יגיעו לקהל שאכן יצרוך אותם

האם הקהל שלכם גולש באינטרנט

לרוב, סביר להניח שכן, אבל חשוב מאוד להקדיש כמה שניות של מחשבה ולנסות לענות על השאלה איזה אחוז מהלקוחות אכן משתמשים באינטרנט ככלי מרכזי בחייהם לחיפוש מידע. אם העסק והמוצרים פונים לקהל יותר מבוגר אולי דווקא האינטרנט הוא לא המקום הראשון להתחיל לקדם את העסק אלא בערוצים אחרים. אבל במידה והתשובה היא כן, אפשר להמשיך לסעיפים הבאים.

היכן קהל היעד שלכם גולש הכי הרבה?

כאן כבר צריך להכין פרופיל לקוח או כמה פרופילים לכמה סוגים של לקוחות ותוך כך לנסות לחשוב, היכן הם באילו אתרים הם גולשים הכי הרבה. אם מדובר בקהל צעיר מאוד, יכול להיות שרשת הטיקטוק הוא המקום המועדף עליהם ולכן כדי לפרסם בו. אם מדובר על קהל בוגר יותר הפייסבוק הוא מקום שבו אוכלוסיה רחבה נמצאת וכדאי להשקיע שם את הזמן והמשאבים בה.

לאן הקהל יפנה כאשר הוא יחפש את השירותים שלכם?

זו השאלה המכרעת ביותר. כאשר הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מחפשים את השירות שאתם מציעים, היכן סביר להניח שהם יחפשו אותו. לי כמקדם אתרים לדוגמא ישנו צורך בכותבי תוכן שיעזרו לי ויספקו עבורי תכנים עבור אתרים של לקוחות שאני מקדם. כאשר הייתי צריך לחפש אותם, קבוצות פייסבוק שעוסקות בכתיבת תוכן ובשיווק דיגיטלי היו התחנה הראשונה אליה פניתי (ובמקרה הזה גם התחנה האחרונה). מצד שני, כאשר רציתי לקנות טלפון נייד חדש, החיפוש שלי התמקד בחנויות ומעבדות לטלפונים ניידים שקרובות למקום בו אני גר וזאת מאחר ורציתי למצוא גם חנות זולה אך גם כזו שיש לה מעבדה כך שבמקרה שמשהו קורה לטלפון יש לי פיתרון מהיר.

אילו תכנים הם לרוב רוצים לקרוא

כאן כבר מדובר על קידום שהוא יותר עקיף, ארוך טווח וחכם. כאשר אנו חושבים על תוכן אנחנו לא מנסים להגיע אל הלקוחות שלנו בשביל למכור להם באופן ישיר אלא רוצים קודם לחשוף אותם לכך שאנו מעניקים שירותים בתחום שמעניין אותם, כאשר הם בשלב שבו הם אינם עוד בטוחים שהם רוצים לבצע רכישה. למעשה תוכן הוא חלק חשוב מאוד בקידום בכל ערוץ לשם בניית מערכת יחסים עם קהל הלקוחות, בניית שם ומוניטין כבעלי מקצוע וכ"חימום הלקוחות" לרגע שבו אכן ירצו לקנות. לדוגמא, יועצי משכנתאות ונדל"ן יטו לכתוב תוכן שמדבר על כל האפשריות ללקיחת משכנתא בבנקים, על פרשנות לעדכונים חדשים בתקנות של בנק ישראל בתחום, על עליית המחירים או הירידה שלהם ועוד. פחות יהיה להם כדאי לייצר תוכן שקשור בתהליך העבודה ומראה הרבה טבלאות אקסל וחישובים מורכבים. מאפרות לעומת זאת יטו יותר להציג סרטונים בהם הם מראות את התהליך העבודה שהם עושות, יספקו הסברים וטיפים לאיפור ביתי טוב, תוך הדגמה וכמובן את התוצאות הסופיות של תהליכי האיפור שהן מבצעות.

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

שלב שני בקידום עסקים קטנים – מהו הנכס הטוב ביותר עבור העסק?

אחרי שסקרתם את הקהל שלכם מקרוב ואתם יודעים היכן למקד את מאמצי הקידום מומלץ לבחור את הנכס הערוץ הטוב ביותר עבורכם. אתמקד בחמישה נכסים

אתר אינטרנט

מדובר על הנכס היוקרתי ביותר בעולם האינטרנט. למעשה עסקים שבבעלותם אתר אינטרנט נתפסים כבר בתחילה כרציניים וגדולים יותר. יש לכך הרבה סיבות אבל הגדולה שבהם היא שלא לכל עסק יש אתר, מאחר והקמה שלו דורשת השקעה לא קטנה, ולכן עסק שיש בבעלותו ייחשב באופן אוטומטי לכזה שיותר כדאי ליצור עימו קשר. אתר אינטרנט מומלץ עבור עסקים שיודעים שבשוק שלהם אתר הוא בגדר חובה או כאלו שיש להם את האפשרות לבצע את ההשקעה הזו בשלב ההתחלתי.
היתרון – העסק נתפס כרציני יותר
חסרונות – דורש הרבה השקעה של זמן וכסף
טיפ זהב – כאשר אתם בוחרים באופציה זו, אם אינכם בונים את האתר בעצמכם בדקו מהי הפלטפורמה הפופולרית ביותר בשוק ובנו את האתר עליה. למה? כי אם ביום מן הימים תצטרכו להעביר את האתר לידיים אחרות מאלו שבנו אותם, כדאי שתהיה לכם את האפשרות לבחור באנשי מקצוע שמכירים באופן אישי את המערכת והתנסו איתה.

ישנם כמה סוגים של אתרי אינטרנט שניתן לבנות לפי הצורך של העסק

דף נחיתה – טוב עבור מקפיינים ושיווק של מוצרים ספציפיים.
מיניסייט – גרסה הזולה ביותר של אתר אינטרנט שמציג עסק ומשמש ככרטיס ביקור אינטרנטי יוקרתי.
אתר תדמית – האתר המומלץ ביותר לעסקים קטנים ובינוניים שמכיל את כל האלמנטים הנחוצים גם להצגת עסק באופן מרשים וגם עבור קידום שערוצים השונים לאחר מכן.

דף פייסבוק

נכס פשוט שמשרת הרבה מאוד עסקים קטנים שאין להם תקציב להקמת אתר, ועבור לא מעט הוא מהווה את הנוכחות האינטרנטית העיקרית באינטרנט במקום אתר. הוא אמנם פחות מרשים מאתר אך בהחלט יכול לתת מענה מספק לתחילת הדרך של עסק שמעוניין בנוכחות ברשת במינימום מאמץ
יתרון – קל מאוד להקמה ולתפעול
חיסרון – מוגבל אופציות שהוא נותן מבחינת עיצוב חויית משתמש ועוד, מעבר לכך שהוא שייך לפייסבוק ולא לכם.

דף ברשת הלינקדאין

מאוד דומה במאפיינים שלו לדף פייסבוק, על כל היתרונות והחסרונות שבו אך פונה בעיקר לחברות וארגונים ופחות ללקוחות קצה ולאנשים פרטיים. אם אתם יודעים שחלק מקהל היעד שלהם נמצא בארגונים גדולים זהו נכס שלא כדאי לוותר עליו, בייחוד בגלל קלות ההקמה שלו.

ערוץ יוטיוב

חובה למי שיודע שקהל הלקוחות שלו צורך סרטונים וגם עבור עסקים שיש להם אפשרות לייצר סרטונים בקלות.
יתרון – סרטון נחשב לתוכן העשיר והנצרך ביותר שיש ולכן נותן יתרון מאוד גדול
חיסרון – ייצור התוכן דורש לא מעט משאבים, בעיקר של זמן בשל ייצור הסרטונים ועריכה שלהם. מעבר לכך הוא דורש חשיפה שלכם ויכולת עמידה מול מצלמה, ועוד.

כרטיס גוגל מפות (גוגל העסק שלי)

טוב בעיקר כתוספת לאתר אינטרנט וכניסיון לקידום האתר באופן לוקאלי מקומי. במידה ומדובר על עסק שהוא חנות קטנה ואתם יודעים שלקוחות יפנו לגוגל כדי לחפש אותו ויחפשו חנויות שקרובות אליהם זהו בהחלט נכס שאסור לוותר עליו.

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

שלב שלישי בקידום עסקים קטנים – מהם הערוצים שבהם ניתן וכדאי לבצע קידום?

קידום ממומן בגוגל

קידום מאוד יקר, בייחוד בתחומים תחרותיים אך עם תוצאות מהירות מאוד. הסיבה למחיר הגבוה היא שיטת התמחור של גוגל שיוצרת סוג של מכירה פומבית בין כל העסקים שרוצים לפרסם. הסיבה לתועלת המהירה והגבוה היא שאתם מקבלים באופן מיידי דירוג גבוה על ביטויי חיפוש שאותם מקלידים לקוחות כאשר הם זקוקים לשירות שלכם, מה שנקרא, ליד חם – וככזה המרחק ממנו ועד לטלפון שתקבלו הוא מאוד קצר. לרוב, אם עושים קמפיין באופן נכון ניתן לראות תוצאות טובות מאוד באופן מיידי. החיסרון הוא שברגע שהתשלום לגוגל נפסק, האתר נעלם לגמרי מהביטויי החיפוש. סוג של קידום זה מומלץ לרוב עבור מוצרים או שירותים ספציפיים וגם לתחילת דרכו של עסק שצריך להביא לקוחות ומהר.

קידום אורגני בגוגל

מדובר על קידום מאוד כדאי אבל רק(!) בטווח הארוך. הפירות שנותן קידום אתרים אורגני הם גדולים מאוד ביחס להשקעה אבל לקוח הרבה מאוד זמן והרבה מאוד השקעה ראשונית שספק אם עסקים קטנים יכולים לעמוד בה. את האופציה הזו לרוב כדאי להשאיר לחברות שבבעלותם כבר כמה עובדים ומתחילים להתרחב או עבור מקרים בהם ידוע שאין חברות או עסקים אחרים בשוק שפונים לנתיב קידום הזה, מה שיזרז מאוד את התהליך של התברגות במנועי החיפוש. אם מדובר על עסק שכבר יש לו אתר אינטרנט ובכל זאת לא רוצים לוותר על אפיק הקידום הזה למרות שהתקציב מעט דוחק, תוכלו לבצע מקסום שלו תוך חיסכון משמעותי בעלות אם תנסו ללמוד אותו בעצמכם דרך שיעורים פרטיים לקידום אתרים או שלחילופין בקשו מאיש מקצוע לבצע עבורכם רק את האופטימיזציה הראשונית לאתר ואתר מחקרי המילים שצריך כדי לקבל נושאים לכתיבת תוכן ואת התכנים האיכותיים תייצרו בעצמכם

קידום ממומן בפייסבוק

קידום יותר זול מקידום ממומן בגוגל אך גם עם יכולת להביא תוצאות פחותות. הסיבה לכך היא שמדובר בפרסומות שקופצות בפיד של המשתמשים שלוא דווקא מחפשים כרגע לצרוך את השירות שאתם מציעים. היתרון באפיק קידום זה הוא שניתן לבצע פילוח מאוד מאוד ממוקד לפי קהלי יעד ספציפיים שכדאי שיראו את הפרסומת ולא לכל אחד. כבר שמעתי מהרבה חברות טובות שכאשר הן התארסו ושינו את הסטטוס שלהן בפייסבוק ל"מאורסת" פתאום התחילו לקפוץ להן המון מודעות של שמלות כלה, וגם הן יודעות שזה לא במקרה. זהו נתיב פרסום מומלץ מאוד אם אתם יודעים שקהל היעד שלכם נמצא כבר ברשת החברתית הרבה ושפרסום בו יכול לתת תוצאות.

קידום אורגני בפייסבוק

כאן מדובר לרוב על בניית קהילה, ניתן להיכנס לקבוצות בתחום ולהגיב לפונים. ניתן לפתוח גם קבוצה לשאלות משלכם ולצרף אליה מתעניינים כאשר שמה תפרסמו, פרסם פוסטים באופן שוטף בפרופיל הפרטי ועוד. גם כאן, בדומה לקידום אורגני, מדובר על עבודה מתמשכת לאורך זמן, לעיתים אף חודשים עד שניתן לראות תנועה של לקוחות מגיעה ממנו. היתרון הגדול הוא שאין עלות כספית כלשהי.

מעגלי נטוורקינג

כן, זהו קידום בצורה מאוד אולד פאשן אבל לעסקים בתחילת דרכם זהו נתיב מומלץ מאוד. למי שאינו מכיר מעגלי נטוורקינג אלו פלטפורמות שמפגישות בעלי עסקים בכל מיני תחומים אחד עם השני בכדי לבדוק התכוניות לשיתופי פעולה והמלצות הדדיות למעגלים של לקוחות ומכרים. כאן נדרשת השקעה של זמן בכדי ליצור מערכות יחסים עם בעלי עסקים שונים, שיכירו אתכם ואת השירותים שלכם, יתנו בכם אמון וכו', אך ההשקעה הכספית היא אינה גבוהה. זהו נתיב קידום טוב מאוד לעסקים שיודעים שקהל הלקוחות שלהם מגיע מפה לאוזן ודרך המלצות ופחות דרך חיפוש באינטרנט. בנוסף, יש יתרון צדדי חשוב שאסור להקל בו ראש. מאחר ומדובר על פלטפורומות שיוצרות קהילות של עסקים קטנים שמתאגדים יחד, מעבר להמצלות הדדיות, נוצרת הרבה מאוד עזרה והפרייה הדדית בין בעלי העסקים שמקבלים גם חיבור והיכרות אישית אחד לשני. במצב הזה נוצרים מעגלי תמיכה, חברויות והפריה כללית שעוזרת לעסקים לצמוח גם בצורות שלא תכננו. לעסקים חדשים מומלץ מאוד להתנסות במעגלים הללו, ניתן לחפש אותם דרך גוגל ולבדוק איזה מהם הכי יוכל להתאים לכם.

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.