איפה ניתן למצוא מקדמי אתרים פרילנסרים

2020-11-22 01:08:10

הרבה בעלי עסקים שמגיעים למסקנה כי הם צריכים קידום אתר מבינים שיותר ישתלם להם לעבוד עם מקדם אתרים פרילנסר. אם אתם מעוניינים למצוא פרילנסר לקידום האתר שלכם, במאמר הבא תוכלו לדעת על הדרכים הפופולריות למצוא אותם, כולל היתרונות והחסרונות בכל אחד מהם.

איפה ניתן למצוא מקדמי אתרים פרילנסרים

אתרי חיפוש בעלי מקצוע פרילנסרים בתחום הדיגיטל

ישנם הרבה אתרים שמתווכים בין פרילנסרים לבין בעלי עסקים שזקוקים לשירותים שונים. אחד האתרים המובילים בארץ הוא Xplace שבו לא מעט פרילנסרים ובעלי עסקים מפרסמים פרוייקטים שונים בתחום הדיגיטל. בנוסף, אם אתם זקוקום למקדם אתרים פרילנסר שהוא לוא דווקא ישראלי או דובר עברית תוכלו לחפש באתר בינאלומי כדוגמאת Upwork שבו ניתן למצוא פרילנסרים מכל העולם לביצוע עבודות אונליין. במקרה של אתרים בינלאומיים, מאחר ומדובר על שוק רחב יותר מהשוק הישראלי, ניתן בהחלט למצוא בהם פרילנסרים שגובים מחירים נמוכים מאוד.

היתרון בפלטפורמות הללו הוא שהם מרכזים את כל מה שצריך למציאת איש מקצוע במקום אחד. אתם פשוט מפרסמים פרוייקט ומקבלים כמה עשרות הצעות מפרילנסרים שיהיו מעוניינים לעבוד איתכם. החיסרון המרכזי הוא שאתם לא באמת יכולים לברור את איכות הפרילנסר שאתם בוחרים ולכן יש סיכוי שבסופו של דבר לא תקבלו את המענה שרציתם. חיסרון נוסף הוא שישנה עמלה שהפלטפורמות הללו גובות מהפרילנסרים שמחפשים בהם פרוייקטים. העמלה הזו מתורגמת למחירים גבוהים יותר מאלו שאותם פרילנסרים היו לוקחים לו הייתם מגיעים אליהם באופן ישיר.

קבוצות פייסבוק יעודיות

יש לא מעט קבוצות פייסבוק שבהם מקדמים ובעלי עסקים שואלים שאלות ונותנים עצות אחד לשני. בקבוצות הללו עולות גם בקשות להמלצות והצעות מחיר עבור קידום אתר מצד בעלי עסקים שונים. תוכלו לפרסם בהן פוסט ומאוד מהר תקבלו שלל הצעות מחיר ממקדמי אתרים.

החסירון בשיטה הזו היא אתם בוחרים מקדמי אתרים מתוך מאגר מאוד ספציפי של מקדמים שנוכחים בתוך הקבוצות הללו. לא שזה מעט, על כל פוסט עם בקשה להצעת מחיר לרוב מקבלים לפחות 10 תגובות של מקדמים שיהיו מוכנים בשמחה לתת הצעות מחיר, אבל עדיין, זהו פול יחסית מצומצם של אותם אנשים. היתרון הוא שכאן מדובר בפרילנסרים קבועים יחסית שנמצאים זמן לא מעט בקבוצות הללו, הם עונים על שאלות, מפרסמים פוסטים בעצמם ובכללי מבססים את עצמם כמומחים בתחום העיסוק. לפי הפרסומים הקודמים בקבוצות ניתן לראות את הפוסטים, הטיפים והתשובות שהם נותנים לבעלי עסקים אחרים ניתן לקבל עדות לא רעה לרמת המקצועיות שלהם.

קבוצות נטוורקינג ופה לאוזן

במילים פשוטות – מישהו שמכיר מישהו. ישנם הרבה מאוד בעלי עסקים שחברים בקבוצות נטוורקינג ומכירים המון בעלי מקצוע בתחומים שונים איתם הם עושים שיתופי פעולה. זה בהחלט יכול להיות מקור טוב מאוד למצוא מישהו שבסבירות גבוהה יהיה אמין יותר משני האופציות שצויינו קודם לכן. הסיבה לכך היא שלרוב ההמלצות של פה לאוזן נסמכות על הקשר שיש בין שני בעלי המקצוע שחוו את טיב השירות אחד של השני ברמה כלשהי. אפשרות אחת היא שבעל מקצוע אחד לקח את שירותיו של האחר ולכן יכול להמליץ עליו ממקור ראשון ואפשרות נוספת היא שקיבל עליו המלצות מלקוחות שלו שהוא הפנה אילו. מאחר ובעלי מקצוע לא ירצו לסכן את השם שלהם ולתת המלצה לא טובה הם ימליצו רק אם ידעו שהם מפנים למישהו שהתנסו בדרך כזו או אחרת בשירות שלו והבינו שהוא טוב. החיסרון בשיטה הזו היא שהפול מצטמצם אפילו יותר ונע בין אחד לשלושה אנשי מקצוע שאיש הקשר שלכם יוכל לספק לכם.

מציאת מקדם אתרים פרילנסר דרך קבוצות נטוורקינג

המלצות אישיות

אם אתם מכירים חבר או בעל עסק שאתם בקשרים טובים איתו ויוכל להמליץ לכם על מקדם אתרים פרילנסר מניסיון, כלומר כזה שעשה עבודה עבורם, נבחן על ידם, והם היו מרוצים, זוהי השיטה הטובה ביותר לבחירה איכותית של מקדם שכן לרוב אף חבר לא ימליץ לכם על מישהו שטרם הוכיח את עצמו. בסופו של דבר החבר (בדומה לבעל המקצוע המפנה מהאפשרות הקודמת) גם שם את השם שלו על ההמלצה הזו ולא ירצה שתתאכזבו ממנו ומהאיש שהוא שלח אליכם. החיסרון כאן הוא שלרוב, אם בכלל תמצאו חבר שהיה לו שימוש בשירות כזה, הוא בסופו של דבר התנסה רק באחד כזה שיוכל להמליץ עליו ובשביל לקבל הצעות נוספות תאלצו להשתמש גם באחת השיטות האחרות שהזכרתי קודם במאמר זה.

מתעניין בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית איתי לגמרי בחינם !

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

אולי יעניין אותך גם…