למה צריך אתר אינטרנט לעסק?

2021-01-13 21:34:40

ישנם הרבה אפשרויות לפרסום ושיווק דיגיטלי כמו פתיחת דף עסקי בפייסבוק, בלינקדאין ובשאר רשתות חברתיות, פתיחת ערוץ ביוטיוב, יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי ועוד. כל בעל עסק שמעוניין להציג את העסק שלו ברחבי הרשת ולהגיע ליותר לקוחות דרך האינטרנט יכול בהחלט להתלבט באיזה מאפשרויות יותר כדאי לבחור. אתר אינטרנט הוא הנכס הכי טוב שיכול להיות לעסק ברשת ובמאמר הזה אפרט בדיוק למה.

למה צריך אתר אינטרנט

אתר אינטרנט פשוט יותר מרשים

הסיבה הזו כשלעצמה יכולה להיות מספיקה להרבה מהמתלבטים, ובייחוד לאלו שרוצים לתת מראה רציני ויוקרתי לעסק שלהם. בניגוד לדפים ברשתות חברתיות, אתר תדמיתי לעסק, כאשר הוא מעוצב נכון ומקבל את המראה המתאים, משדר הרבה יותר סמכותיות ועושה רושם הרבה יותר חזק על גולשים ולקוחות פוטנציאלים. כבר ידוע שכל אחד יכול לפתוח דף בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות בלי הרבה מאמץ, אבל להקים אתר אינטרנט ייעודי לעסק זה צעד גדול שמשדר הרבה יותר השקעה, רצינות, ביטחון ויציבות.

אתר אינטרנט נותן בעלות מלאה על הנכס

בניגוד לאמצעי פרסום אחרים ברשת כמו דפים ברשתות חברתיות, אתר אינטרנט זהו נכס ששייך לכם. במילים פשוטות זה אומר שאתם יכולים לעשות בו כל דבר שרק תרצו, אתם חופשיים להעלות אילו תכנים שתרצו מתי שתרצו וכמה שתרצו, בלי צורך לתת דין וחשבון לאף אחד. זאת בניגוד לדפים עסקיים בפייסבוק או ערוצי יוטיוב שכפופים למדיניות פרסום שלא מאפשרת להעלות תכנים שמנוגדים לה. המדיניות הזו מוכתבת על ידי הרשתות עצמן, כגופים עסקיים שהוא בעל אינטרסים ושאיפות משלהן, ואם אילו לא מתיישבים עם התוכן שדף מסויים מעלה, הן יכוליות ברגע אחד להסיר אותו לצמיתות בלי להתחשב בנזק שנגרם מכך לבעל אותו הדף. בנוסף לכך משתמשים אחרים ברשת יכולים להתלונן על תוכן שלא נראה להם ובמקרים לא מעטים כמה תלונות בודדות יכולות להפסיק בכדי שהרשתות יבחרו להוריד את התכנים הללו בלי לשאול אף אחד.

הכפיפות הזו לגורם עסקי זר או לגחמות של גולשים אחרים והשענות עליהם לצרכי הנוכחות של העסק ברשת יכולה להיות צעד מאוד מסוכן אם זוהי הנוכחות היחידה. כדאי מאוד שיהיה אתר אינטרנט שתמיד נמצא באויר בנוסף.

שליטה מלאה על החשיפה והנראות

החשיפה והנראות של הדפים ברשתות החברתיות גם היא כפופה למדיניות הרשתות. כלומר הרשתות החברתיות יכולות להחליט שהן מגבירות או מקטינות את החשיפה של דפים מסויימים בתוך הרשת. בעבר היו לדפים עסקיים חשיפה גדולה מאוד בפייסבוק, דבר שהתנגש עם הרצון של פייסבוק להכניס יותר כסף ממודעות ממומנות. לכן פייסבוק פשוט הקטינה את החשיפה של דפים עסקיים בצורה משמעותית בכדי שבעלי העסקים יצטרכו לשלם כסף בכדי שהדף שלהם יראה שוב לגולשים דרך מודעות ממומנות.

עיצוב מא' ועד ת'

כאשר מקימים אתר אינטרנט לעסק, לבעל העסק יש שליטה מלאה על איך האתר יראה. יש אפשרות לבחור איך הוא יהיה בנוי, מאילו דפים, איך הם יהיו מסודרים, אילו קישורים יהיו בו ולאילו מקומות, אם יהיה בו בלוג איך יראו התפריטים, באילו צבעים יהיה האתר, ובקיצור, שליטה מלאה על כל נושא הנראות של האתר ויכולת מיתוג של 100% בלי שום פרט שלא נתפס טוב בעין. לבעלי עסקים שחשוב להם מה הלקוחות שלהם רואים עד לפרט הקטן ביותר, זו האופציה היחידה שבה אין צורך להתפשר משום כיוון.

מתעניין בבניית אתר? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית איתי לגמרי בחינם!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם…

הצעת מחיר לבניית אתר

הצעת מחיר לבניית אתר ומה היא כוללת

כאשר מקבלים הצעת מחיר לבניית אתר צריך להסתכל על יותר מאשר המחיר. הבנה בסיסית של בנושא וקבלת ההחלטה הנכונה תעשה לכם חיים קלים מאוד אחר כך
וורדפרס או וויקס

אחת ולתמיד – וורדפרס או וויקס?

זו אחת השאלות הנצחיות של בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר. אין מערכת יותר טובה אבל יש את זו שתתאים יותר לכם ספציפית. קבלו את ההשוואה המלאה.
הצעת מחיר לבניית אתר

הצעת מחיר לבניית אתר ומה היא כוללת

כאשר מקבלים הצעת מחיר לבניית אתר צריך להסתכל על יותר מאשר המחיר. הבנה בסיסית של בנושא וקבלת ההחלטה הנכונה תעשה לכם חיים קלים מאוד אחר כך
וורדפרס או וויקס

אחת ולתמיד – וורדפרס או וויקס?

זו אחת השאלות הנצחיות של בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר. אין מערכת יותר טובה אבל יש את זו שתתאים יותר לכם ספציפית. קבלו את ההשוואה המלאה.