האם גם לך ישתלם לעבוד עם פרילנסר

הרבה בעלי עסקים מתלבטים אם לסגור על חבילת קידום עם חברה גדולה שמבטיחה אתר אינטרנט וקידום לבין פרילנסרים. למרות שישנם יתרונות לכל אחד מהאופציות, לרוב כאשר מדובר על עסקים קטנים ובינוניים שחשוב לבעליהם להיות מעורבים באופן אישי בניהול הפרוייקט, וזקוקים ליחס אישי יותר, כדאי הרבה יותר ללכת דווקא על מקדם אתרים פרילנסר. הנה 3 הסיבות המרכזיות למה

למה גם לך ישתלם לעבוד עם פרילנסר

מחיר מול איכות

הרבה חברות וגם לא מעט פרילנסרים בתחילת דרכם יציעו הרבה מאוד פעמים מחיר מאוד נמוך, דבר שבהחלט יכול לפתות לקוחות מאחר ואלו לא מבינים הרבה בענייני קידום אבל הם מבינים טוב מאוד בכסף ומעדיפים למצוא את הדיל הטוב ביותר שיוכלו, אבל פה בדיוק נמצא הקאטצ'. כשחברה גדולה עם מוניטין רחב מציעה קידום במחיר זול זה לא מריח טוב בכלל. הסיבה לכך היא שיש לה מערך שלם של אנשים ומשרדים להחזיק ולא יכול להיות שקידום זול ממש ישתלם לה… אלא אם… היא מורידה משמעותית את איכות הקידום שהיא מעניקים ללקוח בפועל, לא משקיעיה בתכנים איכותיים לבלוג, לא מייצרת קישורים ממקורות בעלי סמכות ולא לוקחת תחתה מקדמים שהניסיון הרב שלהם נותן להם את האפשרות לבקש שכר הולם.

אם פרילנסר מציע מחיר זה כבר סיפור אחר. כשמקדם אתרים פרילנסר שמציע נמוך זה לא בגלל שהוא לא מנוסה או מקצועי מספיק מבחינת הידע והכישורים שלו אלא לרוב מאחר והוא עובד מהבית ומהמחשב האישי שלו, דבר שמוזיל את הרבה מהעלויות. אפשרות שניה היא שכרגע הוא זקוק לבניה של המותג הפרטי שלו, ובמצב הזה הוא יעשה הכל כדי שתצאו מרוצים כי הביקורת שלכם עליו תהיה מכרעת עבורו להמשך הדרך, וזאת, שוב, בלי שום השפעה על המקצועיות שלו או על איכות הקידום שתקבלו. כך או כך עדיין כדאי לוודא שמצאתם פרילנסר טוב לקידום אתרים

שקיפות רבה יותר

בנושא השקיפות יש הרבה יתרון למקדם אתרים פרילנסר. כאשר חברות גדולות מוכרות את עצמן ואת המוניטין שלהן וטוענות שהן בשוק כבר הרבה שנים ומציגות את האתרים היפים שנבנו על ידן, הן לא בהכרח מדברות על המוניטין והמקצועיות של המקדם שיקבל את התיק שלכם. יכול להיות שהמקדם שהוקצה לכם מעולם לא בנה ולא קידם אף אחד מהדוגמאות שראיתם, למעשה אתה לא באמת יודע מי האדם שבנה את אותן דוגמאות בפועל. זה יכול להיות כל אחד ובפרט שעבד תחת החברה, ובהחלט יכול להיות שכעת הוא לא עובד שם יותר. תחלופת עובדים במקום עבודה היא עניין שבשגרה וכאשר אתה חותם על חוזה מול החברה שכולל גם לרוב התחייבות אתה לא חותם אותו מול המקדם הספציפי שמטפל בך, הוא מבחינתו יכול להתפטר כל יום, ולהעביר את התיק שלך למקדם הבא בתור שצריך ללמוד מחדש הכל על האתר שלך. למעשה זה אומר שאין לשום בעל עסק דרך לבחון את המקדם שלו בצורה מהימנה כאשר הוא תחת חברה אצל מקדם אתרים פרילנסר זה עובד אחרת מאחר וכשהוא מציג לכם את הרזומה שלו את הפרוייקטים האחרונים שביצע והניסיון שלו אתם יכולים להיות בטוחים שזה מייצג את הידע והמקצועיות הספציפיים שלו ובסיכוי הרבה יותר גבוהה הוא ישאר איתכם כל תהליך הקידום עד סופו. זה הרבה יותר טוב, הרבה יותר אמין ובשורה התחתונה מייצר תהליך עבודה הרבה יותר נכון!

מתעניין בבניית אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית איתי לגמרי בחינם !

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

שירות אישי יותר

בחברות קידום לרוב יש לא רק את המקדם שלך אלא גם את סוכן המכירות, את המנהל שמעליו ועוד אנשי צוות. כמות אנשים גבוהה יותר יוצרת יותר בירוקרטיה ויותר פיזור של הסמכויות, מעבר לזה, הגעה לכל אחד מהם לפעמים יכולה להיות מסובכת והזמינות שלהם לא תמיד מלאה. כשאתה בוחר במקדם אתרים פרילנסר אתה עובד מול בנאדם אחד בלבד, אתה יוצר קשר ישירות איתו, יש לך את הטלפון הפרטי שלו, התקשורת הרבה יותר ישירה ומערכת היחסים בינכם היא יותר אישית ויש יותר ערובה לכך שהוא באמת ירצה שתראו תוצאות ולא רק בגלל שמשלמים לו על כך .

בשורה התחתונה

תחושת הביטחון והנוחות שנותנת חברה גדולה לקידום אתרים לעיתים מגיעה במחיר שלא כדאי להתעלם ממנו. כדי לדעת באיזו אופציה יותר משתלם לכם לבחור כדאי מאוד לשבת ולחשוב לעומק על מה חשוב לכם יותר ועל מה אתם מוכנים לוותר (אחרי הכל אי אפשר לקבל את כל מה שרוצים). אם חשוב לכם היחס והמעורבות האישית בפרויקט בהחלט אפשרי שמקדם אתרים פרינלסר יהיה האופציה העדיפה.

בוא נדבר !

אם יש לך שאלות או תגובות, או שאתה מעוניין לדעת יותר על השירותים שאני מציע אתה מוזמן לכתוב למייל הפרטי שלי או להשאיר פרטים דף צור קשר. אשמח לעזור בכל דרך שאוכל.

אולי יעניין אותך גם…