בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה מעוצב ומושך שהופך גולשים ללקוחות במהירות וביעילות. ניתן לשלב עם קמפיין ממומן ולקבל עשרות פניות תוך פחות משבוע!

בניית דף נחיתה – מה תקבלו אצלי ?

 • דף נחיתה שהופך גולשים ללקוחות!

  זה המדד העיקרי להצלחה של דף נחיתה, וכשהוא נבנה על ידי מקדם אתרים אתם יכולים להיות בטוחים שהוא ישיג את המטרה הזו.

 • דומיין ואתר ששייכים לכם

  ישנם הרבה פלטפורמות שמציעות בניית דף נחיתה בחינם, אבל בכל אלו הדף שתבנו לא יהיה שייך לכם אלא לאותה פלטפורמה. במצב זה הדף שנבנה כפוף לכללים שלא אתם קבועים וגם יכול לרדת מהאויר ללא כל התראה מוקדמת בלי ניתן יהיה לעשות דבר, בערך כמו שפייסבוק יכולים להחליט על חסימת פרופיל או קמפיין אם הוא לא עומד בקריטריונים שהם קובעת. אם אתם מעוניינים לקבל דף נחיתה ששייך לכם ולא כפוף לכללים של אף חברה או פלטפורמה כדאי שדף הנחיתה יהיה על דומיין ששייך לכם

 • אתר וורדפרס וממשק אלמנטור

  כמו כל האתרים שאני בונה גם כאן בניית האתר מתבצעת באמצעות וורדפרס, מערכת ניהול התוכן שכל אחד יכול לתפעל מבלי ידע קודם בתכנות.
  בנוסף לכך מערכת בניית העמודים של האתר היא אלמנטור, ממשק בניית הדפים הנוח והפופולרי ביותר כיום, מה שמבטח לכם את היכולת לשנות ולערוך את הדף שתקבלו בקלות וביעילות.

 • התאמה מלאה לנייד

  כל דף נחיתה מתאים את עצמו באופן אוטומטי לכל גודל מסך

 • התאמה לגוגל

  כל דפי הנחיתה והאתרים שאני בונה מותאמים באופן מלא לגוגל, מה שמבטיח את התברגות הקמפיין במקום טוב בראש דף תוצאות החיפוש.

פרויקטים אחרונים בבניית אתרים

דף נחיתה - יועץ נדלן - שער

דף נחיתה – יועץ נדל"ן

דף נחיתה המגיע כתוספת לאתר תדמית של יועץ הנדל"ן אורן נפתלי. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס ובונה העמודים אלמנטור.
בניית חנות אינטרנטית - טבעת יהלוםבניית חנות אינטרנטית - טבעת יהלום
,

בניית דף נחיתה – "טבעת יהלום"

דף נחיתה המגיע כתוספת לחנות אינטרנטית של חברת טבעת יהלום. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס ובונה העמודים אלמנטור בתוספת תבנית ייעודית
דף נחיתה - יועץ נדלן - שער

דף נחיתה – יועץ נדל"ן

דף נחיתה המגיע כתוספת לאתר תדמית של יועץ הנדל"ן אורן נפתלי. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס ובונה העמודים אלמנטור.
בניית חנות אינטרנטית - טבעת יהלוםבניית חנות אינטרנטית - טבעת יהלום
,

בניית דף נחיתה – "טבעת יהלום"

דף נחיתה המגיע כתוספת לחנות אינטרנטית של חברת טבעת יהלום. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס ובונה העמודים אלמנטור בתוספת תבנית ייעודית

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

מה זה דף נחיתה?

דף נחיתה הוא עמוד בודד שיכול לבוא כחלק מאתר אינטרנט שבו ישנם דפים נוספים או כאתר אינטרנט בפני עצמו בעל דף אחד בלבד. השימוש העיקרי שלו לקבל גולשים המופנים מקמפיינים פרסומיים ממומנים בגוגל, פייסבוק או מקורות פרסום אחרים.
בניגוד לסוגי אתרים אחרים המטרה של דף נחיתה היא להמיר את הגולש במהירות – כלומר להפוך אותו ללקוח. המרה יכולה להתבצע באמצעות יצירת קשר טלפוני על ידי כפתור חיוג שיופיע בעמוד הנחיתה, השארת פרטים על ידי הלקוח בבקשה לחזרה של נציג החברה אילו, ביצוע של רכישת מוצר, הרשמה לניוזלטר ועוד. ברגע שהגולש ביצע את אחד מהפעולות הללו דף הנחיתה ביצע את תפקידו כמו שצריך.

בכדי להצליח בביצוע ההמרות על דף הנחיתה להכיל אלמנטים שונים שיעודדו את ביצוע הפעולה מצד הגולש. הראשון שבהם יהיה טקסט או מסר קצר עם מידע רלוונטי שיכלול הצעה אטרקטיבית כמו הטבה, מבצע או תמריץ חזק אחר כדי למשוך את הגולש. מעבר לכך דף נחיתה חייב להכיל אלמנטים ויזואלים בולטים, כמו תמונות גדולות, צבעים מושכים, בולטים ועוד. לבסוף דף הנחיתה יכיל גם טופס צור קשר וכפתורי חיוג במקום מרכזי. מיקוד הוא למעשה החלק החשוב ביותר, כאשר אנו רוצים להמיר את הגולש שהגיע אל דף הנחיתה, אנו צריכים למקד את תשומת ליבו רק בדברים שיעודדו זאת. יש לתת את המסר המרכזי בדרך הקצרה והקלה ביותר ומייד אחר כך לתת לגולש את האופציה להגיב למסר הזה.

בניית דף נחיתה טוב מחייבת איש מקצוע!

ישנן שתי סיבות עיקריות שבגללן חובה לקחת איש מקצוע לבניית דף נחיתה.

הראשונה היא יכולת ההמרה של הדף. למרות שבעלי עסקים חושבים שהם יודעים מה גורם ללקוח לקנות את המוצרים שלהם, הם לרוב מתבססים על ההיגיון שלהם או על תחושת הבטן שלהם ולכן הם הרבה מאוד פעמים הם טועים או מפספסים. לכן כדאי מאוד להשאיר את בניית דף הנחיתה לאיש מקצוע כמו מעצב אתרים, פרילנסר לקידום אתרים, מומחה לענייני המרת לקוחות או כל אדם שעוסק בשיווק דיגיטלי. ההחלטות שמקבלים אנשי שיווק מגובים בנתונים וסטטיסטיקות של בניית אתרים ותגובות של הגולשים אליהם, אחרי הכל, זהו חלק קריטי בתחום ההתמחות שלהם. הם יוכלו לייצר דף נחיתה שממיר הרבה יותר מכזה שנעשה על ידי בעל עסק שמובל על ידי תחושת הבטן שלו. לא משנה אם הדף שלכם יהיה יפה או מרשים בעינכם הדבר היחידי שמשנה זה אם הוא מצליח להמיר גולשים ללקוחות.

הסיבה השניה היא הקמפיינים שאליהם מקושרים דפי הנחיתה. לרוב דפי נחיתה באים כחלק מקמפיין ממומן בפייסבוק, גוגל, אינסטגרם או בכל פלטפורמה אחרת. הרצה של קמפיין כזה עולה כסף, וליתר דיוק, כל לחיצה על המודעה בקמפיין שמובילה לדף הנחיתה עולה כסף. לכן במצב שבו דף הנחיתה לא בנוי כמו שצריך, לא רק שאתם לא מרוויחים כסף עקב גולשים שלא הצלחתם להמיר אלא אתם גם מפסידים כסף מאחר והבאה שלהם אל דף הנחיתה היא פעולה שעליה נדרשתם לשלם.

השורה התחתונה היא שחבל לנסות לחסוך כמה מאות שקלים ולהסתכן בקמפיין לא יעיל שיגרום להפסדים גדולים יותר. אם כבר בונים דף נחיתה, מומלץ לעשות זאת כמו צריך.

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.