בניית מיניסייט

בניית מיניסייט

אם אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם אבל אתר תדמית מלא יכול להיות מעט יקר עבורכם, בניית מיניסייט יכולה להיות אופציה נהדרת שתעזור לכם לייצר נוכחות אינטרנטית מרשימה וגם תוכל לעזור למשוך לקוחות דרך קמפיינים ממומנים.

בניית מיניסייט – מה תקבלו אצלי ?

 • דומיין ואתר ששייכים לכם

  ישנם הרבה פלטפורמות שמציעות בניית אתרים בחינם. בכל אלו כדאי לדעת שהדף שתבנו לא באמת שייך לכם אלא לפלטפורמה עליה בניתם את הדף ולעיתים גם מוגבל מאוד באופציות העיצוב שלו. אם אתם מעוניינים באתר ששייך לכם ולא כפוף לכללים של אף חברה או פלטפורמה כדאי לכם לעשות אותו דרכי.

 • אתר וורדפרס וממשק אלמנטור

  כמו כל האתרים האחרים שאני בונה גם כאן בניית האתר מתבצעת באמצעות וורדפרס, מערכת ניהול התוכן שכל אחד יכול לתפעל מבלי ידע קודם כלשהו בתכנות. בנוסף לכך אני עושה שימוש באלמנטור, ממשק בניית הדפים הנוח והפופולרי ביום כיום מבטחים לכם את היכולת לשנות ולערוך את הדף שתקבלו בקלות וביעילות.

 • התאמה מלאה לנייד

  כל האתרים שאני בונה מותאם לכל סוגי וגדלי המסכים.

 • מחירים הכי משתלמים שיש!

  מיניסייט הוא אחת האופציות הטובות ביותר בכדי לחסוך בעלויות של בניית האתר ולעשות אותו דרכי היא האופציה הכי טובה לחסוך בעלויות של בונה האתרים שלכם.

אתרי מיניסייט שבניתי

בעז יגאל - נתיב הכסף - שער
,

בניית מיניסייט – בעז יגאל – נתיב הכסף

בניית מיניסייט עבור בעז יגאל וסדנאת נתיב הכסף. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים
מיניסייט - אורן הסעות - שער
,

בניית מיניסייט – חברת אורן הסעות

בניית מיניסייט עבור חברת אורן הסעות. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים
בעז יגאל - נתיב הכסף - שער
,

בניית מיניסייט – בעז יגאל – נתיב הכסף

בניית מיניסייט עבור בעז יגאל וסדנאת נתיב הכסף. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים
מיניסייט - אורן הסעות - שער
,

בניית מיניסייט – חברת אורן הסעות

בניית מיניסייט עבור חברת אורן הסעות. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

מה זה מיניסייט?

מיניסייט בתרגום פשוט הוא אתר קטן, ומגיע כפיתרון לעסקים שמעוניינים באתר שיתן מענה יותר נרחב לייצוג העסק או המוצרים שלהם מדף נחיתה, ויותר מצומצם בבניית אתר תדמית מלא שעלותו יכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים. למיניסייט יכולות להיות אחת משתי מטרות שונות, אתר כרטיס ביקור או אתר ממוקד לכמה מוצרים ספציפיים שהעסק מעוניים לקדם ולמכור. לפי המטרה שנבחרת ישתנה גם הקונספט והמבנה של המיניסייט בכדי להיות להשיגה בדרך הטובה ביותר.

בניית מיניסייט המשמש ככרטיס ביקור לעסק

כאשר בונים מיניסייט המשמש ככרטיס ביקור הוא יכלול דף אחד שיכיל בתוכו את כל האלמנטים של אתר תדמית. באתר תדמית רגיל ישנו דף בית, דף אודות, דף צור קשר, גלריה ודפי שירותים שונים שהעסק מציע. בסך הכל ישנם מינימום 5 עמודים באתר תדמית. כאשר מיניסייט מתפקד ככרטיס ביקור הוא למעשה לקוח את כל 5 העמודים האלו ומקבץ אותם לתוך עמוד אחד ארוך המחולק לחמישה חלקים שבאים אחד אחרי השני. גם במיניסייט כמו באתר תדמית יהיה תפריט ראשי בראש העמוד אך כאשר נקליק על אחד מהאפשרויות המופיעות בו נעבור אל חלק אחר באותו הדף במקום לעבור לדף אחר.

מיניסייט לרוב מסודר בסדר הבא

 • שער / פתיח (שמחליף את דף הבית באתר תדמית)
 • שירותים שהעסק מציע
 • גלריית תמונות
 • אודות
 • לקוחות ממליצים
 • צור קשר

מיניסייט מומלץ עבור עסקים המעוניינים בנוכחות של העסק שלהם ברשת, על כל מרכיביו השונים, אך אין להם את המשאבים להשקיע באתר תדמית מלא. במצב הזה העסק יסתפק במיניסייט אילו יוכל להפנות לקוחות או מתעניינים בכדי לקבל מידע נוסף על העסק עצמו ועל השירותים שאותם הוא מציע.

האם ניתן לבצע קידום למיניסייט במתכונת כרטיס ביקור?

שאלה זו מתחלקת למעשה לשני שאלות שונות. בגדול ישנם שני סוגים של קידום אתר, אורגני וממומן. לכל אחד מסוגי הקידום הללו יש מאפיינים ומטרות אחרות, ולכן, אסקור בזריזות את ההתיכנות של כל אחד מהם כאשר מדובר על מיניסייט במתכונת כרטיס ביקור.

קידום אורגני

קידום אורגני נח על שלושה אבני יסוד, אופטימיזציית אתר, העלאת תכנים באופן שוטף ובניית קישורים לאתר. כדי שקידום אורגני יצליח כל השלושה חייבים להתקיים. במידה ולא, אלא אם מדובר על אתר בתחום שאף אחד עדיין לא שמע, האתר לא יצליח להתברג בדף ראשון ואולי אפילו לא בדפים אחרים כמו השלישי או החמישי. במקרה של מיניסייט, מאחר והוא מוגבל לדף אחד בלבד, אין אפשרות להעלות תכנים נוספים שיעשירו את האתר ויגרמו לא להתברג בעמודים ראשונים בגוגל ולכן מיניסייט אינו מתאים לקידום אורגני.

קידום ממומן

כאן כבר יש יותר מדעה אחת. חלק סבורים שניתן לבצע קמפיינים ממומנים ולעיתים אפילו כדאי, ואחרים סבורים שלמרות שניתן לבצע קמפיין ממומן, במקרה הזה הוא אינו מומלץ. דעתי האישית היא שבמקרה הזה מיניסייט אינו מתאים לקידום ממומן. זאת מאחר וקידום ממומן צריך להיות ממוקד מאוד בשירות או במוצר ספציפי ועליו לכלול הנעה מהירה לפעולה, ולא בלעצור לקרוא ולהכיר לעומק את העסק עליו מדובר. לכן, למרות שניתן לייצר קמפיין ממומן שיוביל תנועה רבה אל עמוד הנחיתה, התנועה הזו לא תומר ללקוחות באחוזים שיצדיקו את העלות של הקמפיין.

אז מאיך מקדמים מיניסייט?

מיניסייט נועד עבור לקוחות שיצרו קשר עם העסק או שמעו עליו ממקור אחר ומעוניינים בפרטים אודותיו בכדי לקבל התרשמות כללית נוספת. במצב הזה עדיף שיהיה כמובן אתר תדמית, אך אם אין אפשרות לכך מיניסייט יכול להיות אופציה השניה טובה. אם לעסק אין אתר כלל לא מעט לקוחות שירצו לקבל מידע נוסף דרך האינטרנט ישקלו את ההתקשרות עימו שוב, ולכן טוב שיהיה אתר ועדיף גם שיהיה בנוי טוב ומעוצב כדי לייצר את הרושם הרצוי.

"אני ממש קצר בכסף, האם אני חייב לפנות לאיש מקצוע בכדי לבנות מיניסייט בעצמי?"

התשובה היא – "לא".

באופן כללי תמיד כדאי לפנות לאיש מקצוע שיבנה את האתר כדי שיהיה בנוי 100% כמו שצריך, בזמן סביר ובלי שאתם תצטרכו לשבור את הראש. עם זאת, עסקים שכרגע אין להם את התקציב לשלם לאיש מקצוע אבל יש להם את הזמן והיכולת, בהחלט יכולים להתנסות בהקמת מיניסייט בעצמם. לאלו שחוששים מכל התהליך ולא יודעים היכן להתחיל ניתן גם לקח שיחות ייעוץ שיתנו לכם את הכיוון הנכון ויחסכו לכם את התשלום על העבודה הטכנית.

בנוסף חשוב לציין שאם אתם בתוך עסק החלטתם על מיניסייט אין זה אומר שמדובר על חתונה קטולית. בהחלט ניתן להתחיל את הנוכחות האינטרנטית של העסק עם מיניסייט במתכונת של כרטיס ביקור ועם ההתפתחות והגדילה שלו להרחיב כל אחד ואחד מהחלקים שלו לעמוד משלהם ובכך להפוך אותו לאתר תדמית מלא.

בניית מיניסייט ממוקד מוצרים

מיניסייט במתכונת הזו הוא למעשה קבוצה של דפי נחיתה שיושבים על אותו אתר כאשר כולם שייכים לאותו עסק/מותג אך כל אחד מהם מתמקד במוצר או בשירות שונה. המוצרים יכולים להיות בעלי זיקה אחד לשני ובמצב כזה דפי הנחיתה יוכלו לקשר האחד לשני, או שהמוצרים יכולים להיות שונים לגמרי גם מבחינת הצורך שעליו הם עונים וסוג הלקוחות שאליהם הם מכוונים, ובמקרה כזה לא יהיה צורך בקישור כלשהו בינהם.

מיניסייט במתכונת הוא למעשה גרסה מורחבת של דף נחיתה. הוא מתאים לעסקים שמעוניינים לבנות דף נחיתה אבל יש להם כמה מוצרים ספציפיים שכל אחד מהם זקוק לייצוג נפרד בקמפיין ובדף משלו כך שדף נחיתה אחד לא יספיק.

האם ניתן לבצע קידום למיניסייט עבור מוצרים ספציפיים?

מאחר ומיניסייט במתכונת זו הוא למעשה דבוקה של כמה דפי נחיתה על אותו הדומיין, כאשר כל דף מתמקד במוצר שונה, דרך הקידום המומלצת היא קידום ממומן שמכיל כמה קמפיינים נפרדים שיתאמו כל אחד לדף אחר אילו העסק מבקש להביא את הגולשים.

לגבי קידום אורגני, גם בגרסה הזו של המיניסייט ההמלצה היא להימנע.

"האם ניתן לעשות בעצמי גם את מיניסייט במתכונת מוצרים?"

כן, אבל מאוד לא מומלץ. גם כאשר מדובר על דף נחיתה מומלץ ביותר להיעזר באיש מקוצע מאחר ולרוב ישנו גם קמפיין ממומן שמעלים כדי להזרים תנועה אל האתר. במצב הזה בנייה לא נכונה או מושכת מספיק של האתר יכולה לגרום לכך שהגולשים לא יומרו ללקוחות והכסף שיושקע בקמפיין יאבד. לכן כאשר חושבים לבנות מיניסייט ממוקד מוצרים יש העדפה ברורה לעשות זאת באמצעות איש מקצוע שידע איך לבנות אותו בדרך שתמיר את הלקוחות ותהפוך את הקמפיין למשתלם.

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.