בניית מיניסייט

[av_breadcrumbs]

[thumbnail]

[output_post_excerpt]

בניית מיניסייט – מה תקבלו אצלי ?

 • דומיין ואתר ששייכים לכם

  ישנן הרבה פלטפורמות שמציעות בניית אתרים בזול, בתשלום חודשי נמוך או אפילו בחינם, אך בהן הדף שתבנו לא יהיה שייך לכם אלא לאותה פלטפורמה. לעיתים גם אופציות העיצוב והבנייה בהן יהיו מוגבלות. לכן, אם אתם מעוניינים באתר ששייך לכם, לא כפוף לכללים של אף חברה, ולא מוגבל על ידי שום גורם כדאי לכם לעשות אותו עם איש מקצוע שיבטיח שהוא נעשה כמו שצריך.

 • אתר וורדפרס וממשק אלמנטור

  מערכת ניהול התוכן שכל אחד יכול לתפעל מבלי ידע קודם בתכנות, וממשק בניית עמודים הנוח והפופולרי ביום כיום. תוכלו לשנות ולערוך את האתר שלכן בקלות וביעילות.

 • התאמה מלאה לנייד

  אתרים שמותאמים לכל סוגי וגדלי המסכים.

מיניסייטים לדוגמא

בעז יגאל - נתיב הכסף - שער
,

בניית מיניסייט – בעז יגאל – נתיב הכסף

בניית מיניסייט עבור בעז יגאל וסדנאת נתיב הכסף. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים
כיתת וורדפרס - שער

כיתת וורדפרס – מיניסייט לקורס בניית אתרים

כיתת תרגול בקורס בניית אתרים - אתר במתכונת מיניסייט שנבנה באמצעות וורדפרס ותבנית יעודית. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל אופטימיזציה לגוגל
בעז יגאל - נתיב הכסף - שער
,

בניית מיניסייט – בעז יגאל – נתיב הכסף

בניית מיניסייט עבור בעז יגאל וסדנאת נתיב הכסף. האתר נבנה על פלטפורמת וורדפרס, באמצעות בונה העמודים אלמנטור ובעזרת תוספים נוספים
כיתת וורדפרס - שער

כיתת וורדפרס – מיניסייט לקורס בניית אתרים

כיתת תרגול בקורס בניית אתרים - אתר במתכונת מיניסייט שנבנה באמצעות וורדפרס ותבנית יעודית. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל אופטימיזציה לגוגל

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

מה זה מיניסייט?

מיניסייט בתרגום פשוט הוא אתר קטן שמשמש בעיקר ככרטיס ביקור דיגיטלי והוא הדרך הזולה ביותר לעסקים לבנות אתר אינטרנט. אתר מספק מענה יותר נרחב לייצוג העסק מדף נחיתה (שמתמקד יותר במוצרים ספציפיי), אך יותר מצומצם בבניית אתר תדמית מלא שעלותו יכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים.

מיניסייט כולל דף אחד שמכיל את כל האלמנטים של אתר תדמית. באתר תדמית רגיל ישנו דף בית, דף אודות, דף צור קשר, גלריה ודפי שירותים שונים שהעסק מציע. מיניסייט למעשה לקוח את כל 5 העמודים האלו ומקבץ אותם לתוך עמוד אחד ארוך המחולק לחמישה חלקים שבאים אחד אחרי השני. גם במיניסייט כמו באתר תדמית יהיה תפריט ראשי בראש העמוד אך כאשר נקליק על אחד מהאפשרויות המופיעות בו נעבור אל חלק אחר באותו הדף במקום לעבור לדף אחר.

מיניסייט לרוב מסודר בסדר הבא

 • שער / פתיח (שמחליף את דף הבית באתר תדמית)
 • שירותים שהעסק מציע
 • גלריית תמונות
 • אודות
 • לקוחות ממליצים
 • צור קשר

"אני ממש קצר בכסף, האם אני חייב לפנות לאיש מקצוע בכדי לבנות מיניסייט בעצמי?"

התשובה היא – "לא".

באופן כללי תמיד כדאי לפנות לאיש מקצוע שיבנה את האתר כדי שיהיה בנוי 100% כמו שצריך, בזמן סביר, ובלי שאתם תצטרכו לשבור את הראש. עם זאת, עסקים שכרגע אין להם את התקציב לשלם לאיש מקצוע אבל יש להם את הזמן והיכולת, בהחלט יכולים להתנסות בהקמת מיניסייט בעצמם. לאלו שחוששים מכל התהליך ולא יודעים היכן להתחיל ניתן גם לקח שיחות ייעוץ שיתנו את הכיוון הנכון ויחסכו את התשלום על העבודה הטכנית.

בנוסף חשוב לציין שאם אתם בתוך עסק החלטתם על מיניסייט אין זה אומר שמדובר על חתונה קטולית. בהחלט ניתן להתחיל את הנוכחות האינטרנטית של העסק עם מיניסייט ועם ההתפתחות והגדילה להרחיב כל אחד ואחד מהחלקים שלו לעמוד משלהם ובכך להפוך אותו לאתר תדמית מלא.

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.