מורה פרטי לבניית אתרים

מורה פרטי לבניית אתרים

שיעורים פרטיים לבניית אתר זו האופציה הטובה ביותר עבור עסקים שמעוניינים להקים אתר לעסק שלהם, מעוניינים לחסוך כמה שיותר כסף בתהליך, אך עדיין לא רוצים לוותר על העין והליווי של איש מקצוע. עם תוכנית נכונה, ליווי צמוד והתמדה מצדכם, תוכלו לבנות את האתר הטוב ביותר בלי טעויות, בלי תסכול ובלי לבזבז זמן יקר על פיתוח העסק שלכם.

מורה פרטי עם ניסיון בבניית אתרים וניסיון בהדרכה והוראה

 • ניסיון רב ותוצאות מוכחות

  5 שנות ניסיון בקידום אתרים ובבניית אתרים, גם בשוק הישראלי וגם בשוק הבינלאומי. אין משהו בעולם קידום האתרים שלא ראיתי.

 • ניסיון רב בהדרכה

  בוגר תואר שני, כולל תרגול באוניברסיטאות והרצאות בקורסים במכללות ברחבי הארץ, בנוסף להעברת סדנאות ללמידה נכונה ויעילה.

 • נבנה את האתר שלכם יחד כפרוייקט

  בנייה ביחד של האתר שלכם כפרוייקט שלכם בתהליך הלימוד. אתם תצאו עם תוצר מוגמר שיוכל לקדם את העסק שלכם.

מקדם אתרים פרילנסר

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

מסלולי שיעורים פרטיים לבניית אתרים

מסלול מותאם אישית

מיניסייט - תוכלו לבנות אותו גם בעצמכם
 • שיעורים לפי דרישה
 • מיקוד וחיזוק החוליות החלשות
 • זמינות מלאה בטלפון ובמייל לכל שאלה

מסלול מלא

מורה פרטי לבניית אתרים
 • 8 - 10 שיעורים פרטיים
 • לימוד בניית אתרים מא‘ ועד ת’
 • בניית אתר אינרנט לעסק כפרוייקט
 • זמינות מלאה בטלפון ובמייל לכל שאלה

שיעורים עם מורה פרטי לבניית אתר – איך נראה התהליך איתי

השיעורים נערכים לרוב במתכונת שבועית ומתקיימים דרך הזום. בסיום כל פגישה אתם מקבלים תוכנית עבודה בה מפורט איך עליכם להתקדם כאשר אני זמין טלפונית לכל שאלה.

שלב ראשון - בניית עץ אתר, קניית דומיין ואחסון

בשלב הראשוני נכיר את עולם האינטרנט יותר מקרוב, נלמד מהי התשתית ההכרחית לבניית אתר – קניית דומיין ואחסון ונתמקד במחקר מתחרים בכדי לדעת עוד על מבנה האתר העתידי שנבנה – אילו עמודים הוא יכלול ומה יהיה תוכנם.

שלב שני - וורדפרס ואלמנטור

נכיר את מערכת ניהול התוכן וורדפרס, שתעזור לנו לבנות את האתר גם ללא ידע מקדים כלשהו וללא ידע כלל בתכנות (גם לי אין את הידע הזה), נגדיר את ההגדרות הנחוצות בכדי להתחיל את העבודה בפועל ונתקין את התבניות והתוספים הנחוצים בכדי לייצר את סביבת העבודה שנזדקק לה לבניית העמודים בפועל.

שלב שלישי - הכנת תכנים ובניית העמודים בפועל

יחד נבנה את כל אחד מעמודי האתר שמרכיבים כל אתר

 1. עמוד הבית
 2. עמוד שירותי העסק
 3. עמוד האודות
 4. עמוד צור קשר
 5. עמוד הבלוג ומאמר לדוגמא

בנוסף נכין את התמונות וטקסטים שיהוו את תוכן האתר בפועל

שלב רביעי - שיופים ופינות אחרונות

 • נבנה את התפריטים
 • נקבע את העיצוב וצבעי האתר
 • נכין גיבויים וכפתורי חיוג
 • נחבר את האתר לכלי הבקרה של גוגל
 • נלמד מבוא קצר לקידום אתרים
 • ולבסוף נעלה את האתר לעלייה לאויר

מה כדאי לעשות לפני השיעורים עם מורה פרטי לבניית אתרים

 • חשבו איזה סוג שאת אתר אתם רוצים, כמה מורכב הוא יהיה וכמה דפים תרצו בו
 • אילו דפים תרצו שיהיו בו ומה יהיה התוכן שכתוב בהם
 • חישבו איך הייתם רוצים שהוא יראה – האם יש אתרים אחרים ששאבתם מהם השראה
 • ראש פתוח – הרבה פעם צריך לבצע התאמות בחזון שלנו בכדי להתאים אותו למציאות ולבדוק עם איש מקצוע עד כמה מה שאנו רוצים הוא ישים וכדאי עבור העסק

שאלות נפוצות על שיעורים פרטיים לבניית אתר

ההמלצה היא מינימום שלושה פגישות ייעוץ בכדי לכסות את כל הבסיס שנחוץ. מעבר לכך כל פגישה נוספת תלוייה בגודל ומורכבות האתר שתרצו

כן, וכאן גם חשוב לציין שאם תרצו גם ליווצי וייעוץ בתהליך הקידום בהחלט אוכל לעזור גם בנושא זה

תלוי בגודל הפרוייקט שתרצו ובזמן שיש ברשותכם. האתר הפשוט ביותר יכול לקחת בין 10 ימים לשבועיים תוך כמה פגישות ייעוץ בודדות ואתרים מורכבים יותר בהחלט יכולים לקחת יותר זמן.

היתרונות בשיעורים עם מורה פרטי לבניית אתר

אני נוטה שלא להסכים עם רוב הלקוחות שלי ששכירת שירותיו של איש מקצוע בכדי שיבנה את האתר זו האופציה הכי נוחה. זה נכון שלקחת איש מקצוע זה יותר נוח בהתחלה מאחר ואתם מסבירים לו בשפה שלך איך הייתם מעוניינים שהאתר יראה והוא מתרגם את זה לאתר שמותאם למה שביקשתם. הבעיה היא שגם אם מדובר על דף נחיתה או אתר קטן יחסית תמיד יש רצון לעשות שינויים עם הזמן. העסק שלכם יכול להתפתח ולגדול ולכלול עוד שירותים, אתם יכולים להבין לאחר שבניתם את האתר שיש צורך לשנות חלק מהתוכן שכתבתם לאתר, אתם מקבלים רעיון נוסף שאתם מאוד אוהבים באתר אחר והייתם רוצים להטמיע אותו באתר שלכם או שאולי החלטתם שאתם מעניינים גם בקידום אורגני של האתר. לבעלי עסקים שרוצים להשקיע בנוכחות האינטרנטית שלהם באמת אחד מאלו כמעט בטוח יקרה. ברגע הזה האופציה של לשכור איש מקצוע הופכת להרבה פחות נוחה מאחר ובשביל כל שינוי שתרצו לעשות באתר אתם תזדקקו לאותו איש המקצוע, מה שהופך אתכם ואת האתר שלכם לתלויים בו לכל פעולה או שינוי שמתבקש. לרוב עד שמבינים את זה כבר מאוחר מידי כי הרי כבר נתתם לבונה האתרים לבנות לכם את האתר אז אין שום סיכוי שעכשיו תשבו ותלמדו איך לשנות אותו בעצמכם. לכן, תמיד עדיף, גם אם זה לא כל כך קל עבורכם, לבנות את האתר בעצמכם וללמוד בעצמכם איך לתחזק ולשנות אותו כשתרצו.

היתרון השני הוא כמובן חיסכון בעלויות – תוך כמה שיעורים פרטיים לבנות את האתר שלכם בעצמכם מה שאומר שתחסכו לפחות חצי מהעלות של בניית אתר על ידי איש מקצוע. זה ידוע שלעסקים קטנים ולעסקים בתחילת דרכם עניין העלויות הוא קריטי והם זקוקים לחיסכון מקסימלי בהוצאות, ולכן שירות של ייעוץ יכול להיות פיתרון נהדר עבורם בכדי לחסוך כמה אלפי שקלים על התהליך.

ההשקעה מצדכם

בניית אתר בעצמכם הוא תהליך שדורש זמן והשקעה, גם אם הוא מלווה במורה פרטי. גם כאשר קצב הלמידה גבוהה ואתם "נשאבים" לעשייה זהו עדיין פרוייקט שיקח את הזמן ללמוד אותו. בנוסף התהליך דורש את המחויבות שלכם. תהליך הלימוד נועד להכווין אתכם בדרך הנכונה ולמנוע מכם טעויות שיכולות ליצור תסכול ובזבוז של זמן אבל מי שצריך ללכת בדרך הזו אלו אתם, גם בכדי שהאתר יצא כמו שאתם רוצים עד לרמת הפרטים הקטנים, וגם כדי שיהיו לכם את הכלים לשנות בו דברים גם בעתיד לכשתרצו.

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

אורן נפתלי

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיין

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

rinat pardo belinco

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

avi naftali

שמחה שבחרתי בך כפיר, לביצוע אופטימיזציה של האתר החדש שלי. פעלת ביסודיות והוספת בנדיבותך הדרכות והסברים שמסייעים לי גם כעת.
אתה איש מקצוע רציני, יסודי, בעל ידע רב ומאד מחוייב ומסור ואני ממליצה בחום על השירות שלך. תודה!

מוזמנים להתרשם מכל חוות הדעת עליי כמקדם אתרים מומלץ

אם אהבתם את התוכן אשמח אם תוכלו לפרגן בביקורת חיובית בכרטיס שלי בגוגל

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.